تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

راهنمای خرید شیرآلات شودر

راهنمای خرید شیرآلات شودر

راهنمای خرید شیرآلات شودر

یکی از اجزای آشپزخانه و سرویس بهداشتی شیرآلات می باشد. در مقاله راهنمای خرید شیرآلات شودر، که توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه تهیه شده است، شما را با انواع شیرآلات شودر آشنا می کنیم.

شما با مطالعه این مقاله با شرکت شودر آشنا می شوید. همچنین انواع شیرآلاتی که شودر تولید و عرضه می کند را معرفی می کنیم. بعد از آن به بررسی کیفیت شیرآلات می پردازیم. 

نحوه خرید و قیمت گیری و مدت زمان گارانتی شیرآلات شودر نیز در این مقاله بررسی شده است. با ما همراه باشید.

مشاهده فیلم راهنمای خرید شیرآلات شودر

قبل از خرید شیرآلات شودر، حتما فیلم زیر را تماشا کنید.

معرفی شرکت شودر

شرکت شودر از سال 1370 مشغول به تولید شیرآلات بهداشتی می باشد. این شرکت در ابتدا به کار مونتاژ شیرآلات مشغول بوده است. اما در سال 1378 موفق به کسب مجوز شد و کار تولید شیرآلات خود را شروع کرد. 

شودر در ابتدا به تولید چند مدل شیرآلات ساده پرداخته است. اما با توجه به گسترش فناوری و تکنولوژی، موفق به تولید شیرآلات با ظاهر و کارایی متفاوت کرده است. این شرکت بعد از موفقیت در بازار های داخلی، شروع به تولید و صادرات به کشور های همسایه کرد. 

کارخانه شیرآلات بهداشتی شودر

امروزه شرکت شودر به تولید شیرآلات ظرفشویی و سرویس بهداشتی مشغول است. این شرکت شیر های شاوری، دو منظوره و دیواری را برای نصب در آشپزخانه و شیر های توالت، حمام و روشویی را در قالب روکار و توکار تولید می کند. 

برای دیدن دیگر مدل های شیرآلات شودر می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

شیرآلات شودر ساخت کجاست؟

شیرآلات شودر در کشور عزیزمان ایران، تولید می شود. کارخانه شودر در شهرک صنعتی عباس آباد تهران قرار دارد. در حال حاضر این شرکت توانسته است تا برای حدود 200 نفر به صورت مستقیم و چند صد نفر دیگر به صورت غیر مستقیم، اشتغال زایی انجام دهد.

راهنمای خرید شیرآلات شودر

انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی شودر

شرکت شودر در چند سال اخیر با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تنوعی از شیرآلات بهداشتی و ساختمانی را تولید کرده است. شیرآلات شودر قابل نصب در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها است. 

انواع شیرآلات شودر عبارت اند از:

 1. شیرآلات ظرفشویی
 2. شیرآلات توالت
 3. شیرآلات حمام
 4. شیر های روشویی
 5. شیر های توکار
 6. شیر های چشمی
 7. شیرآلات کلاسیک

در ادامه این بخش به بررسی این شیرآلات می پردازیم و ویژگی های آن ها را با هم بررسی می کنیم.

شیرآلات اهرمی ظرفشویی شودر

شیرآلات سینک ظرفشویی شودر، با توجه به نیاز مصرف کنندگان در مدل ها و کاربرد های متفاوتی تولید می شود. انواع شیر های ظرفشویی شودر به شرح زیر است:

 • آشپزخانه دو منظوره
 • ظرفشویی شاوری
 • سینک ظرفشویی ساده
 • آب ظرفشویی دیواری
 • سینک فنری
شیرآلات اهرمی ظرفشویی شودر

شیرآلات آشپزخانه دو منظوره شودر

شیرآلات دو منظوره برای آشپزخانه هایی که مجهز به دستگاه تصفیه آب هستند، طراحی و تولید می شود. شیر دو منظوره را دوکاره نیز می نامند. این شیر مستقیم به دستگاه تصفیه آب متصل می شود و نیازی به خرید شیر جداگانه برای دستگاه نیست.

شیرآلات دو منظوره شودر دارای 3 ورودی آب و دو دستگیره اهرمی هستند. دو ورودی آن برای آب گرم و سرد و ورودی دیگر برای دستگاه تصفیه آب در پایین شیر است.

شیرآلات آشپزخانه دومنظوره شودر

همانطور که گفته شد، این شیر دارای دو اهرم است. از اهرم بزرگتر برای استفاده آب شهری و اهرم کوچکتر برای آب تصفیه شده می باشد. 

این شیرآلات دارای کارتریج 35 میلی متری هستند. بدنه آن از آلیاژ برنج ساخته شده است. دو دستگیره اهرمی از فلز زاماک ساخته شده است. در قسمت علم این شیر نیز آبفشان نصب شده است.

شیرآلات دو منظوره مدل آلستر در دو نوع معمولی و علم فنری تولید می شود. برای اطلاع از رنگ بندی شیرآلات و ثبت سفارش آن ها می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

شیرآلات ظرفشویی شاوری شودر

شیرآلات ظرفشویی شاوری برای سینک های دو قلو که دسترسی به همه نقاط آن دشوار است طراحی شده است. شیرهای شاوری را شلنگ دار نیز می نامند. به وسیله این شیر می توانید به شستشو انواع ظروف بزرگ بپردازید.

شیرآلات اهرمی شلنگدار شودر

داخل علم شیرآلات شاوری شلنگی تعبیه شده است که با بیرون کشیدن سر دوش می توانید از آن استفاده کنید. قابلیت چرخش 360 از ویژگی های شلنگ این شیرآلات است. بعد از اتمام کار می توانید شلنگ را داخل علم قرار دهید.

شیرآلات اهرمی شلنگ دار شودر

شیرآلات شاوری دارای بدنه ای از جنس آلیاژ برنج هستند. در ساخت دستگیره این شیرآلات از فلز زاماک با عملکرد اهرمی استفاده شده است. دارای کارتریج و آبفشان جهت کنترل مصرف آب نیز هستند.

شیرآلات ظرفشویی شودر مدل ایتن، با علم شلنگدار تولید شده است. شیرآلات آشپزخانه ایتن در رنگ های فانتزی و کلاسیک مطابق با سلیقه شما ساخته شده است. برای خرید و قیمت شیرآلات به لینک زیر مراجعه کنید.

شیرآلات سینک ظرفشویی ساده

شیرآلات سینک ظرفشویی ساده، دارای یک اهرم هستند. با استفاده از آن می توان میزان فشار و دمای آب را بر حسب نیاز تغییر داد. 

ویژگی های شیرآلات ظرفشویی ساده عبارت اند از:

 1. بدنه از جنس آلیاژ برنج
 2. دستگیره ای ساخته شده از فلز زاماک
 3. کارتریج برای کنترل میزان دبی آب
 4. آبفشان جهت افزایش فشار آب
شیرآلات سینک ظرفشویی اهرمی شودر

برای خرید شیرآلات ظرفشویی ساده می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. علاوه بر خرید شیر آشپزخانه، می توانید انواع شیرآلات سرویس بهداشتی را نیز خریداری کنید.

شیرآلات آب ظرفشویی دیواری

در بعضی از آشپزخانه ها، محل قرار گیری شیر ظرفشویی در دیوار می باشد. به همین منظور شرکت شودر، شیرآلات ظرفشویی دیواری را نیز تولید می کند.

از ویژگی شیرآلات دیواری شودر می توان به متریال ساخت بدنه اشاره کرد. آلیاژ برنج در این شیرآلات استفاده شده است. اغلب شیرآلات دیواری دارای دو دستگیره پیچی در سمت راست و چپ هستند. با چرخاندن این دستگیره ها قادر به تنظیم دما و شدت جریان آب خواهید بود

شیر ظرفشویی دیواری شودر

شرکت شودر شیرآلات آشپزخانه دیواری را نیز تولید کرده است. شیرآلات شودر مدل اطلس کروم، از تولیدات این شرکت است که دارای شیر آشپزخانه دیواری است. در مدل اطلس علاوه بر شیر آشپزخانه دیواری، انواع شیرآلات سرویس بهداشتی نیز وجود دارد.

شیرآلات سینک ظرفشویی فنری

علم این مدل شیرآلات به صورت فنری است. شیرآلات آشپزخانه فنری بیشترین ارتفاع را در بین دیگر مدل های شیرآلات دارد. با استفاده از علم فنری می توانید نحوه پخش آب را تنظیم کنید. همچنین این شیر مانند مدل شاوری، امکان شستشو قابلمه و ظروف بزرگ را نیز برای شما راحت می کند.

شیرآلات سینک فنری، از آلیاژ برنج ساخته شده است. شرکت شودر برای ساخت دستگیره از فلز زاماک استفاده می کند. این شیر دارای قطعاتی مانند آبفشان و کارتریج می باشد.

شیرآلات سینک ظرفشویی فنری شودر

برای خرید شیرآلات فنری پیشنهاد ما به شما مدل آتلانتیک است. در مدل آتلانتیک علاوه بر شیر ظرفشویی فنری، شیر معمولی نیز تولید شده است. 

شیرآلات توالت روکار شودر

شیرآلات توالت شودر با استفاده از شلنگ، آب را در اختیار ما قرار می دهد. شیرآلات توالت در دو مدل روکار و توکار تولید می شود. لازم به ذکر است در هنگام خرید این شیر باید شلنگ توالت را به صورت جداگانه تهیه کنید.

خصوصیات شیرآلات توالت روکار عبارت اند از:

 1. بدنه ساخته شده از آلیاژ برنج
 2. کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر فشار آب
 3. پرلاتور کاهنده مصرف آب
 4. دارای یک عدد خروجی آب
 5. دستگیره با عملکرد اهرمی زاماک

به شیر توالت، شیر آفتابه نیز گفته می شود.

شیرآلات توالت (آفتابه) شودر

شیرآلات مدل لرد شودر، دارای شیر توالت نیز می باشد. اگر قصد دارید تا شیر حمام، روشویی یا انواع شیرآلات آشپزخانه را نیز خریداری کنید، لینک زیر را کلیک کنید.

شیرآلات حمام اهرمی شودر

شیرآلات حمام شودر آب را به وسیله علم دوش به آبریز منتقل می کند و در اختیار ما قرار می دهد. به دلیل مجاورت روزانه با آب، باید دارای بدنه ای مقاوم در برابر پوسیدگی و خورده شدن باشد. به همین دلیل شودر از آلیاژ برنج برای ساخت بدنه استفاده کرده است.

در اکثر شیرآلات حمام شودر دستگیره اهرمی در یک سمت شیر قرار گرفته است. بنابراین به راحتی می توانید در هر نقطه ای که بخواهید این شیر را نصب کنید.

شیرآلات حمام شودر دارای کارتریج برای کنترل میزان خروجی آب و کنترل دمای آب است. در این شیرآلات از آبفشان یا پرلاتور نیز استفاده شده است.

شیرآلات حمام روکار شودر

به شیر حمام، شیر دوش و یا شیر آب حمام نیز گفته می شود.

برای خرید شیرآلات حمام می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. مدل یونیک پلاس دارای آبکاری شیری طلا است. 

شیرآلات روشویی کارتریجی شودر

شیرآلات روشویی شودر در مدل های مختلفی توسط شرکت شودر تولید می شود. این شیرآلات برای استفاده در سرویس بهداشتی طراحی شده است. در کنار کاسه روشویی نصب می شوند.

شیرآلات روشویی شودر عبارت اند از:

 • شیر روشویی ثابت
 • شیر دستشویی زدرا
 • شیر سرویس بهداشتی پایه بلند
 • شیر توکاسه چشمی

در ادامه مدل های مختلف شیر روشویی آشنا می شویم.

انواع شیرآلات بهداشتی روکار روشویی شودر

شیرآلات روشویی ثابت

طراحی شیرآلات روشویی ثابت شودر، برای استفاده در محیط های کوچک مناسب است. با نصب این مدل شیر فضای کمتری از محیط اشغال می شود. در این شیر از قطعاتی مثل آبفشان و کارتریج نیز استفاده شده است.

شیرآلات دستشویی ثابت شودر

شیرآلات شودر مدل باواریا، در کاربرد های مختلفی تولید شده است. علاوه بر تولید شیر روشویی ثابت، شیر حمام، توالت و آشپزخانه نیز دارد. برای اطلاع از قیمت ها و خرید لینک زیر را کلیک کنید.

شیرآلات دستشویی زدرا

علم و آبریز شیر روشویی زدرا به صورت متحرک است و قابل چرخش به سمت چپ و راست است. بدنه شیر دستشویی از آلیاژ برنج ساخته شده است. بنابراین مقاومت بسیار خوبی در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی دارد.

شیرآلات سرویس بهداشتی زدرا شودر

اگر مایل هستید تا شیر روشویی شما دارای علم متحرک باشد می توانید شیرآلات شودر مدل سنیور طلا را تهیه کنید.

شیرآلات سرویس بهداشتی پایه بلند

بعضی از کاسه های روشویی روی کابینت روشویی نصب شده اند. در این صورت قرار گیری شیر روشویی در کنار کاسه امکان پذیر می باشد. در این حالت برای استفاده بهتر از شیر روشویی بهتر است از نوع پایه بلند آن استفاده کنید. 

شیرآلات توکاسه پایه بلند شودر

مدل لوکا مشکی دارای شیر روشویی می باشد. در این مدل علاوه بر شیر روشویی پایه بلند، شیر روشویی ثابت و شیرآلات آشپزخانه تولید می شود. برای اطلاع از ویژگی ها به لینک زیر مراجعه کنید.

شیرآلات توکاسه چشمی

شیر روشویی چشمی دارای حس گر مادون قرمز هستند. یعنی فقط لازم است تا دست را در زیر شیر قرار دهید تا جریان آب برقرار شود. از روشویی چشمی می توان در مکان های عمومی استفاده کرد. در این صورت سبب بهداشت محیط، و در مصرف آب صرفه جویی می شود.

شیرآلات دستشویی چشمی شودر

تنوع گسترده و تولید کاربرد های مختلفی از شیرآلات روشویی وجه تمایز این شرکت به حساب می آید. این موضوع سبب شده تا شودر در دسته بهترین شیرآلات ایرانی قرار بگیرد.

شیرآلات توکار

طراحی شیرآلات توکار به صورتی است که تمامی لوله ها و قطعات آن در دیوار نصب می شوند. در مدل توکار فقط اجزای ضروری که در خروج آب نقش دارند روی دیوار نصب می شوند.

شاید به نظر بیاید که اگر مشکلی برای شیر به وجود بیاید، دسترسی به قطعات داخل دیوار و تعمیر و یا تعویض آن ها ممکن نباشد، اما در این مواقع فقط با برداشتن صفحه روکار به راحتی می توانید به قطعات دسترسی پیدا کنید.

شیرآلات توکار شودر

از ویژگی های شیر توکار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. به راحتی تمیز شدن
 2. زیبایی
 3. فضای بیشتر
 4. دوام بسیار بالا

همانطور که می دانید، شیرآلات به صورت روزانه در مجاورت با آب قرار دارند. بنابراین امکان رسوب گیری در سطح آن وجود دارد. شیرهای توکار به دلیل طراحی که دارند، به راحتی تمیز می شوند. همچنین اجزای آن نیز در داخل دیوار هستند که رسوب را به خود جذب نمی کنند.

شیر های توکار با سبک های مدرن و کلاسیک دکوراسیون سازگاری دارند. در این سبک به دلیل نمایان نبودن لوله و اتصالات فضای بیشتری در اختیار شما می باشد. 

شیرآلات سرویس بهداشتی توکار شودر

همانطور که گفته شد، بخش عمده قطعات آن در داخل دیوار نصب می شوند. بنابراین از دوام بالایی نیز برخوردار هستند. همچنین شیرآلات توکار دارای قطعاتی برای صرفه جویی در مصرف آب هستند.

کارتریج یکی از این قطعات است که دارای مقاومت بالا در برابر جریان آب است. همچنن این قطعه سرامیکی است و عمر طولانی دارد.

شیرآلات چشمی

در شیرآلات چشمی به جای استفاده از دستگیره اهرمی، از یک سنسور مادون قرمز استفاده شده است. با قرار گرفتن دست و یا اشیا در این ناحیه نور مادون قرمز به اشیا به برخورد می کند و جریان آب برقرار می شود. 

این شیرآلات تا 70 درصد باعث صرفه جویی در مصرف آب می شوند. همچنین با استفاده از شیرآلات چشمی در مکان های عمومی، بهداشت محیط نیز تامین می شود. زیرا با وجود مادون قرمز جریان آب و اعمال شستشو بدون دخالت دست انجام می شوند.

شیرآلات روشویی چشمی شودر

مدت زمان جاری شدن آب نیز در توسط حسگر قابل تنظیم است. به شیرآلات چشمی، لمسی نیز گفته می شود.

از ویژگی های شیرآلات چشمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کنترل مصرف آب
 • بهداشت محیط 
 • استفاده در مکان های عمومی

شیرآلات کلاسیک

شکل ظاهری شیرآلات کلاسیک، مدل سنتی و قدیمی خود را حفظ کرده است. اگر علاقه مند به استفاده از این مدل شیرآلات در خانه خود هستید، باید بدانید که به دلیل قدیمی بودن آن کیفیت بالایی نیز ندارند. اما شرکت شودر شیرآلات کلاسیک را با ماندگاری بالایی تولید می کند.

شیرآلات کلاسیک شودر

شیرآلات کلاسیک، در کاربرد های حمام، روشویی، آشپزخانه و توالت تولید می شود. این شیرآلات از دوام بالایی برخوردار هستند و در مجاورت آب نیز مقاومت بالایی دارند.

شیرآلات شودر مدل پاریس کروم پیشنهاد ما برای خرید شیرآلات کلاسیک است. شما با خرید این مدل می توانید انواع شیرآلات مورد نیاز منزل خود را تهیه کنید.

کیفیت شیرآلات شودر

شرکت شودر با شعار چون جزییات مهم است، شروع به تولید شیرآلات بهداشتی کرده است. این شرکت تمامی قطعات ریز و درشت خود را از کارتریج گرفته تا حتی یک عدد واشر با دقت فراوانی انتخاب می کند.

شودر ارگونومی محصولات خود را نیز با متخصصان مجرب طراحی می کند. ظاهر این شیرآلات علاوه بر استفاده آسان زیبایی خاصی را به محیط شما می دهد.

جدول زیر ویژگی های شیرآلات ساختمانی شودر را نشان می دهد.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری الکترواستاتیک و pvd
کارتریج سرامیکی
آبفشان پلیمر
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

پیشنهاد می کنیم برای آشنا شدن با انواع شیرآلات، جنس و متریال استفاده شده در ساخت، راهنمای خرید شیرآلات را مطالعه کنید. در این مقاله علاوه بر مطالعه، فیلم قرار داده شده را نیز حتما مشاهده کنید.

ویژگی های مشترک شیرآلات شودر

در این بخش انواع ویژگی های مشترک شیرآلات شودر معرفی می شود. همچنین به صورت خلاصه آن را بررسی می کنیم.

آبکاری شیرآلات بهداشتی شودر

آبکاری شیرآلات شودر با استفاده از تکنولوژی تحت خلا انجام می شود. در واقع آبکاری مشخص کننده رنگ شیرآلات می باشد. شیرهایی با رنگ های فانتزی، براق و یا مات توسط فرایند آبکاری تولید می شوند. 

شیرآلات شودر دارای آبکاری هایی با رنگ بندی های متفاوت هستند. این امر به شما در خرید متناسب با محیط بسیار کمک می کند. 

آبکاری شیرآلات شودر

در فرایند آبکاری لایه ای نازک از فلزات در سطح خارجی شیر قرار می گیرد. این کار علاوه بر افزایش زیبایی و رنگ کار، باعث افزایش مقاومت بدنه می شود. 

ویژگی های آبکاری به شرح زیر است:

 1. مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی
 2. رسوب پذیری کمتر در سطح شیر
 3. جلوگیری از ایجاد لکه و خط و خش

کارتریج شیرآلات اهرمی شودر

یکی از مهم ترین قطعاتی که در شیرآلات استفاده می شود، مغزی یا کارتریج نام دارد. این قطعه وظیفه کنترل میزان خروجی آب را بر عهده دارد. از وظایف دیگر آن می توان به تنظیم آب گرم و سرد اشاره کرد. 

اندازه کارتریج ربط مستقیم با میزان دبی آب دارد. کارتریج هایی با اندازه 40 و 35 میلی متر کمترین میزان خروجی آب رادارند. به همین منظور از کارتریج به عنوان قطعه ای که در بهینه سازی مصرف آب یاد می شود.

کارتریج شیرآلات شودر

این قطعه مستقیما به دستگیره اهرمی متصل می شود. بنابراین با حرکت دستگیره قادر خواهید بود تا تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید. جنس کارتریج سرامیکی است. سرامیکی بودن آن سبب حرکت راحت اهرم می شود. 

آبفشان شیرآلات کارتریجی شودر

آبفشان که به آن پرلاتور نیز گفته می شود، از قطعات دیگری است که شرکت شودر در شیرآلات خود از آن استفاده کرده است. این قطعه آب داخل لوله ها را با هوای اطراف ادغام می کند و سبب پاشش آب به صورت پودری و صرفه جویی در مصرف آب می شود.

این قطعه به میزان 6 الی 8 لیتر در دقیقه میزان خروج آب را کم می کند. 

آبفشان (پرلاتور) شیرآلات شودر

دستگیره اهرمی شیرآلات ساختمانی شودر

از ویژگی های دیگر شیرآلات شودر، استفاده از عملکرد دستگیره با عملکرد اهرمی است. همانطور که گفته شد شما می توانید با استفاده از حرکت دادن اهرم و ارتباط آن با کارتریج، میزان دما و جریان آب را تنظیم کنید.

دستگیره شیرآلات شودر

با چرخش دستگیره به چپ و راست می توانید دمای آب را کنترل کنید. با حرکت دادن دستگیره به بالا و پایین نیز امکان تنظیم شدت جریان آب وجود دارد. در بعضی از مدل های شیرآلات شودر از دو دستگیره در ساخت استفاده شده است.

فلز زاماک در ساخت دستگیره اهرمی استفاده شده است. زاماک مقاومت خوبی در برابر ساییده شدن و خوردگی ایجاد می کند.

آلیاژ برنج به کار رفته در شیرآلات شودر

در ساخت بدنه اصلی شیرآلات شودر از آلیاژ برنج استفاده شده است. این آلیاژ از ترکیب شدن دو فلز مس و روی و درصد بسیار پایینی سرب تشکیل شده است. سرب موجود در این آلیاژ برای سلامتی انسان مضرر نیست. 

آلیاژ برنج در ساخت شیرآلات شودر

آلیاژ برنج در برابر دمای بالا استحکام خوبی به بدنه شیر می دهد. بنابراین در اکثر لوله های انتقال آب و شیرآلات از ان استفاده می شود. از دیگر ویژگی آلیاژ برنج، جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات اهرمی شودر

شرکت شودر برای تضمین کیفیت خود شیرآلات بهداشتی تولید شده خود را به مدت 5 سال ضمانت می کند. این ضمانت برای بعضی شیرآلات با کاربرد حساس تر به مدت 1 سال اضافه می شود.

5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات شودر

سوالات متداول درباره شیرآلات شودر و پاسخ به آن ها

در این قسمت به سوالت شما در رابطه با شیرآلات شودر پاسخ خواهیم داد.

خرید اینترنتی شیرآلات شودر از کدام سایت امکان پذیر است؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه امکان خرید آنلاین را برای ما فراهم کرده است. شما می توانید با مراجعه به سایت ثبت سفارش خود را انجام دهید.

قیمت شیرآلات شودر را چگونه می توان به دست آورد؟

با توجه به نوسانات قیمت در بازار، توصیه می شود تا قبل از خرید شیرآلات، حتما از قیمت روز شیرآلات اطلاع داشته باشیم. به همین منظور می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و مستقیما سوالات خود را بپرسید.

02122337945

02122337953

کاتالوگ شیرآلات شودر را از کجا می توان تهیه کرد؟

شرکت شودر تمامی مدل های شیرآلات تولید شده خود را در کاتالوگ جمع آوری می کند. کاتالوگ محصولات شودر با توجه به آخرین مدل های تولید شده، آپدیت می شود و در اختیار فروشگاه نقشینه، قرار می گیرد. 

خلاصه ای از مطالب راهنمای خرید شیرآلات شودر

در این مقاله با راهنمای خرید شیرآلات شودر آشنا شدید. در ابتدا فیلم آن را مشاهده کردید. سپس با شرکت شودر و سال تاسیس آن آشنا شدید. همچنین بررسی کردیم که شیرآلات شودر ساخت کجاست هستند.

در ادامه با انواع شیرآلات تولید شده شرکت شودر آشنا شدید. انواع شیرآلات آشپزخانه و روشویی این شرکت را بررسی کردیم و با دیگر مدل های شیرآلات مثل توالت، حمام و روکار، چشمی و دیواری آشنا شدید. 

شما در این مقاله با کیفیت شیرآلات شودر و متریال هایی که در ساخت این شیرآلات استفاده شده است، آشنا شدید. همچنین مدت زمان گارانتی به شما اطلاع داده شد.

اطلاع از نحوه قیمت گیری و خرید شیرآلات شودر را نیز در اختیار شما قرار گذاشتیم.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟