تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات البرز روز ✔️ مدل رایان کروم ☀️ تخفیف

شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم

شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم دارای ظاهر فلت می باشد. این شیرآلات با طراحی ظاهر منحصربه فرد خود مورد توجه بسیاری از خریداران می باشد.

شیرآلات رایان دارای تمامی شیر های مورد نیاز منزل می باشد. همچنین در ساخت آن ها از مواد و متریال به روز دنیا استفاده شده است. در ادامه این صفحه با شیرآلات و متریال به کار رفته در ساخت آشنا می شویم.

معرفی شرکت البرز روز

شرکت شیر مهتاب با نام تجاری البرز روز، کار خود را از سال 1388 بعد از 2 سال تحقیق شروع کرد. این شرکت با توجه به هدف خود که کم کردن تقاضا برای شیرآلات و محصولات خارجی است، شروع به تحقیق و جمع آوری اطلاعات کرد. 

امروزه شرکت البرز روز همه نوع شیرآلات را تولید می کند. از شیرآلات مورد نیاز در سرویس بهداشتی تا شیرآلات مورد نیاز آشپزخانه. 

شما می توانید برای دیدن محصولات البرز روز لینک زیر را کلیک کنید.

انواع شیرآلات روکار البرز روز مدل رایان کروم

در این قسمت شما با انواع شیرآلات بهداشتی ساختمانی مدل رایان آشنا می شوید. این شیرآلات عبارت اند از:

  • شیر سینک ظرفشویی 
  • شیر توالت
  • شیر حمام
  • شیر روشویی
  • ست شیرآلات

شیر سینک ظرفشویی البرز روز مدل رایان کروم

از شیر سینک ظرفشویی رایان در آشپزخانه استفاده می شود. این شیر به دلیل اینکه به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد، باید از ارگونومی متفاوتی برای ساخت دستگیره استفاده شود. 

دستگیره شیر آشپزخانه رایان با عملکرد اهرمی است. یک دستگیره دارد. همچنین از فلز زاماک در ساخت دستگیره اهرمی استفاده شده است. 

شیر ظرفشویی رایان کروم البرز روز با دستگیره اهرمی

شیر توالت البرز روز مدل رایان کروم

شیر توالت که به شیر آفتابه نیز شناحته می شود، به وسیله شلنگ توالت آب را در اختیار ما قرار می دهد. شیر آفتابه رایان نیز دارای دستگیره اهرمی است. در ساخت بدنه از آلیاژ برنج استفاده شده است. 

آلیاژ برنج مقاومت خوبی در برابر گرما دارد. همچنین از زنگ زدن و اکسید شدن جلوگیری می کند.

شیر توالت البرز روز مدل رایان کروم

شیر حمام البرز روز مدل رایان کروم

علم دوش در شیر حمام رایان کروم البرز روز به کمک شیر و کارتریج داخل بدنه آب را به سمت آبریز هدایت می کند. کارتریج داخل این شیر سبب کنترل میزان خروجی آب می شود. کارتریج از دو سطح سرامیک ساخته شده است.

شیر حمام روکار البرز روز مدل رایان کروم

شیر روشویی البرز روز مدل رایان کروم

از شیر روشویی در سرویس بهداشتی استفاده می شود. این شیر در کنار کاسه روشویی نصب می شود. برای رنگ کردن شیر و افزایش کیفیت از آبکاری در سطح خارجی شیر استفاده می شود. 

فرایند آبکاری در سطح خارجی شیرآلات انجام می شود. در شیرآلات رایان از آبکاری نیکل کروم استفاده شده است. این فرایند سبب حفظ ظاهر محصول در مدت زمان طولانی می شود.

شیر روشویی کارتریجی البرز روز مدل رایان کروم

ست شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم

ست شیرآلات رایان البرز روز برای راحتی شما خریداران تهیه شده است. داخل این پکیج شیر توالت، روشویی، حمام و آشپزخانه نیز وجود دارد. در واقع با خرید این ست شما نیاز منزل خود از شیرآلات را بر طرف می کنید.

ست شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم

پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع مدل ها و محصولات تولید شده شرکت البرز روز لینک زیر را کلیک کنید. قبل از مطالعه مقاله حتما فیلم تهیه شده را تماشا کنید.

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی البرز روز مدل رایان کروم

خصوصیات مشترک در شیرآلات رایان کروم در جدول زیر آورده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری نیکل کروم
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات ساختمانی البرز روز رایان کروم و پاسخ به آنها

در این قسمت به سوالات شما در رابطه با شیرآلات رایان کروم پاسخ می دهیم.

کیفیت شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم چگونه است؟

شیرآلات البرز روز رایان کروم از آلیاژ برنج ساخته شده است. آلیاژ برنج مقاومت شیر را افزایش می دهد و باعث طولانی شدن عمر محصول می شود. برای ساخت دستگیره از فلز زاماک استفاده شده است. فلز زاماک از ساییده شدن دستگیره جلوگیری می کند.

کیفیت شیرآلات را گارانتی و خدمات پس از فروش مشخص می کند. شرکت البرز روز برای اطمینان خریداران 5 سال ضمانت را برای شیرآلات خود در نظر گرفته است.

کاتالوگ شیرآلات اهرمی البرز روز مدل رایان کروم را از کجا می توان تهیه کرد؟

کاتالوگ را مجموعه ای از مدل ها و محصولات می نامند. شرکت البرز روز کاتالوگ را در اختیار فروشگاه نقشینه قرار داده است. شما با در خواست از نقشینه می توانید کاتالوگ را دریافت کنید.

کاتالوگ شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم

خرید شیرآلات البرز روز مدل رایان کروم از کجا مطمئن تر است؟

برای خرید شیرآلات رایان کروم می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید. به همین منظور به فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه مراجعه کنید.

فروشگاه نقشینه در سایت به بررسی تخصصی شیرآلات پرداخته است. بنابراین امکان مطالعه محصولات و اطمینان پیدا کردن از شیر مورد نظر خود در این سایت وجود دارد.

قیمت شیرآلات بهداشتی البرز روز رایان کروم را چگونه می توان به دست آورد؟

فروشگاه نقشینه در سایت خود به صورت مرتب آخرین قیمت محصولات البرز روز را آپدیت می کند. بنابراین علاوه بر قیمت گیری امکان ثبت سفارش نیز برای شما وجود دارد. 

برای قیمت گیری نیز می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

02122337945

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟