تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

بهترین شیرآلات ایرانی

بهترین شیرآلات ایرانی

در چند سال گذشته تولید شیرآلات در کشورمان پیشرفت بسیاری داشته است و برند های زیادی به بازار آمده اند. ما در مقاله بهترین شیرآلات ایرانی که توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه تهیه شده است، شما را در امر خرید شیرآلات یاری می کنیم.

ابتدا در این مقاله ویژگی های شیرآلات با کیفیت را شرح می دهیم. سپس به معرفی بهترین برند های شیرآلات ایرانی می پردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم معرفی بهترین شیرآلات ایرانی

فیلم زیر در راستای معرفی بهترین شیرآلات ایرانی تهیه شده است. حتما فیلم را مشاهده کنید.

چرا شیرآلات ایرانی بخریم؟

شیرآلات بهداشتی به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. این شیرآلات چه در سرویس بهداشتی و چه در آشپزخانه، به صورت مستقیم با آب در تماس هستند. بنابراین باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و عمر طولانی تری داشته باشند.

حال این سوال پیش می آید که، چه چیزی کیفیت شیرآلات را تضمین می کند؟!

یکی از مهم ترین موارد، طول عمر بدنه شیر می باشد. این ویژگی هم در مورد ظاهر و هم در رابطه با کیفیت بدنه صادق است. بدنه شیرآلات ساختمانی باید از متریالی ساخته شده باشد که با چند ماه استفاده دچار زنگ زدگی و یا خوردگی نشود.

از دیگر ویژگی هایی که کیفیت شیر را بالا می برد، استفاده از بهترین قطعات می باشد. قطعاتی مثل کارتریج، آبفشان جزو مهم ترین ها هستند. 

شیرآلات ظرفشویی شاوری kwc

ویژگی بهترین شیرآلات ایرانی

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، کیفیت شیرآلات از مهم ترین پارامتر ها به حساب می آید. کیفیت متریال استفاده شده در ساخت و قطعات به کار رفته از جمله این موارد بودند.

حالا در ادامه خصوصیات شیرآلات ایرانی را با همدیگر بررسی می کنیم. ویژگی بهترین برند های شیرآلات ایرانی به شرح زیر می باشد:

 • آلیاژ برنج
 • آبکاری
 • قطعات
 • ارتفاع علمک
 • دستگیره
بهترین شیرآلات ایرانی، شیر ظرفشویی راسان

برای خرید شیرآلات باید به نیاز خود و محیط مورد نظر توجه داشته باشید. در مقاله راهنمای خرید شیرآلات، شما را با انواع شیرآلات تولید شده، نحوه کارکرد و نصب آن ها آشنا می کنیم. همچنین ویژگی تک به تک شیرآلات شرح داده شده است.

بهترین آلیاژ شیرآلات بهداشتی ایرانی

یکی از مهم ترین نکات در ساخت شیرآلات بهداشتی، توجه به دوام و طول عمر است. متریالی که برای ساخت شیرآلات توسط تولید کنندگان ایرانی استفاده می شود، مطابق با به روزترین فناوری های روز دنیا می باشد.

آلیاژ برنج از بهترین متریالی است که تمام تولید کنندگان ایرانی در ساخت شیرآلات خود استفاده می کنند. به دلیل ترکیبات مس و روی، بیشترین مقاومت را در برابر دمای بالا و ضربه و زنگ زدگی دارد.

شیرآلات ظرفشویی دو منظوره کرومات

بهترین آبکاری شیرآلات بهداشتی ساختمانی ایرانی

ظاهر شیرآلات تاثیر بسزایی در دکوراسیون داخلی خانه دارد. آبکاری فرایندی است که سبب تغییر رنگ و ظاهر شیرآلات می شود. آبکاری شیرآلات به دو روش تحت خلا و الکترواستاتیک انجام می شود. 

شیرآلات بهداشتی شودر از روش پودری الکترواستاتیک برای آبکاری شیرآلات خود استفاده می کند. آبکاری سبب ماندگاری بدنه نیز می شود، زیرا که از رسوب شدن و به جای ماندن لکه آب جلوگیری می کند.

شیرآلات ظرفشویی اهرمی شودر

با کیفیت ترین قطعات شیرآلات ایرانی

می توان گفت امروزه صرفه جویی در مصرف آب یکی از دغدغه های اصلی کشورمان است. استفاده از قطعاتی مثل آبفشان و کارتریج به این امر کمک می کند. کارتریج در داخل شیر قرار می گیرد و میزان ورود و خروج و آب را کنترل می کند. آبفشان نیز در علمک شیر قرار دارد و سبب پاشش آب به صورت پودری می شود.

از اهداف مهم شرکت کی دبلیو سی نیز توجه به مصرف آب است. به همین منظور در تولید شیرآلات kwc از قطعات ذکر شده استفاده شده است.

بهترین ارتفاع علمک شیرآلات بهداشتی

از دیگر پارامتر هایی که مورد توجه تولید کنندگان شیرآلات است، ارتفاع علمک مخصوصا در شیرآلات ظرفشویی و روشویی است. اندازه استاندارد ارتفاع علمک از پخش شدن آب جلوگیری می کند. یکی از موضوعاتی که در تولید شیرآلات البرز روز رعایت شده است، توجه به ارتفاع علم می باشد.

بهترین عملکرد دستگیره شیرآلات ایرانی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همگام سازی با استاندارد های روز دنیا از دستگیره اهرمی در شیرآلات استفاده می شود. دستگیره های اهرمی سبب سهولت استفاده می شود. به طوری که شما فقط با حرکت دادن یک دستگیره قادر خواهید بود تا میزان جریان آب و دمای آب را تغییر دهید.

دستگیره اهرمی شیرآلات

لیست بهترین شیرآلات ساختمانی ایرانی

حالا با توجه به توضیحاتی که داده شد، می خواهیم لیستی از بهترین برند های شیرآلات ایرانی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. 

بهترین شیرآلات ایرانی عبارت اند از:

 • kwc (کی دبلیو سی)
 • شودر
 • البرز روز
 • راسان
 • قهرمان
 • کرومات

شیرآلات بهداشتی kwc

شرکت kwc حدود 140 سال پیش در کشور سوئیس بنا شده است. در آغاز فعالیت این شرکت به تولید و فروش جعبه های موسیقی می پرداخته اما بعد به تولید شیرآلات ساختمانی مشغول شده است. این شرکت توانست خط تولید خود را در کشور های آمریکا، آلمان و ایتالیا راه اندازی کند.

کی دبلیو سی ایران در سال 1380 راه اندازی شد و شروع به تولید شیرآلات ساختمانی کرد. kwc با توجه به اهمیت مصرف آب در کشور عزیزمان، شروع به تولید شیرآلاتی کرده است که به صرفه جویی در مصرف آب کمک کند.

استفاده از قطعاتی مثل کارتریج و آبفشان و همچنین طراحی شیرآلات ترموستاتیک به صرفه جویی در مصرف آب کمک کرده است. علاوه بر قطعات کاهنده مصرف آب، استفاده از آلیاژ برنج و زاماک را در دستور کار خود دارد. بنابراین شیرآلات کی دبلیو سی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و عمر طولانی تری دارند.

شرکت kwc علاوه بر تولید شیرآلات ترموستاتیک، به تولید شیرآلات آشپزخانه اهرمی، دو منظوره و شاوری و همچنین انواع شیرآلات سرویس بهداشتی روکار و توکار پرداخته است. در صفحه زیر می توانید با انواع شیرآلات کی دبلیو سی آشنا شوید.

شیرآلات ساختمانی شودر

از دیگر شیرآلات ایرانی، شودر می باشد. شرکت شودر از سال 1370 شروع به تولید شیرآلات بهداشتی کرد. این شرکت با شعار چون جزئیات مهم است، همواره به کیفیت شیرآلات خود اهمیت ویژه ای می دهد.

امروزه شرکت شودر موفق به تولید شیرآلاتی کرده است که علاوه بر کیفیت بالا و استفاده از قطعات استاندارد، به نیاز مصرف کننده نیز توجه داشته است. از شیرآلات شودر می توان به نوع اهرمی و توکار اشاره کرد.

شیر حمام اهرمی روکار شودر

یکی از اهداف شرکت شودر پاسخ به نیاز مشتری و تولید شیرآلات مطابق با استاندارد های روز دنیا است. در صفحه زیر تمامی شیرآلات تولید شده شودر و به همراه ویژگی های آن در فیلم شرح داده شده است. 

شیرآلات بهداشتی ساختمانی البرز روز

شرکت البرز روز در سال 1388 تاسیس شد و خط تولید خود را راه اندازی کرد. این شرکت با چندین سال تحقیق و آشنا شدن با به روز ترین فناوری و تکنولوژی های روز دنیا، انواع شیرآلات را تولید کرده است.

شیرآلات البرز روز به تولید شیرهای دومنظوره، شاوری، فنری می پردازد. همچنین این شرکت انواع شیرآلات اهرمی و سرویس بهداشتی را تولید می کند.

شیر ظرفشویی اهرمی البرز روز

همانطور که گفتیم البرز روز، بعد از تحقیق فراون و آشنایی با فناوری ها و متریال ترند شده، به تولید شیرآلات می پردازد. در مقاله زیر که به همراه یک فیلم تهیه شده است، می توانید با ویژگی های شیرآلات آشنا شوید.

شیرآلات ساختمانی راسان

شرکت راسان از سال 1370 کار خود را با ایده تولید شیرآلات با کیفیت آلمانی شروع کرد. راسان با شعار اصلی کیفیت، زیبایی و نوآوری به تولید محصولاتی پرداخته است که با نمونه خارجی خود رقابت می کند.

کارخانه راسان واقع در شهرک صنعتی عباس آباد است و بیش از 2000 نفر در این مجموعه مشغول هستند. شیرآلات راسان توانسته در طول مدت فعالیت خود، به استاندارد های جهانی و ایران دست پیدا کند. 

راسان با توجه به نیاز و تقاضای مصرف کننده به تولید انواع شیرآلات در طرح و رنگ های متنوع پرداخته است. تولید شیرآلات دومنظوره، شاوری، شیرآلات اهرمی و دیواری در دستور کار این شرکت قرار دارد.

شیر ظرفشویی فنری راسان

شیرآلات بهداشتی قهرمان

از قدیمی ترین تولیدکنندگان شیرآلات شرکت قهرمان است. سابقه فعالیت و راه اندازی خط تولید قهرمان به سال 1359 برمی گردد. این شرکت در ابتدا کار خود را با همکاری با نیرو های متخصص شروع کرد. همچنین امروزه با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و همگام سازی با فناوری روز دنیا کار خود را ادامه می دهد.

در حال حاضر شرکت قهرمان به تولید انواع شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی و همچنین تولید انواع شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام مشغول است. کارخانه قهرمان در استان اردبیل واقع شده است. 

شیرآلات ساختمانی بهداشتی کرومات

شرکت کرومات با نام اولیه عامرکو در سال 1383 فعالیت خود را شروع کرد. این شرکت با تلاش فراوان و تولید شیرآلات با کیفیت پس از 8 سال موفق به کسب نشان استاندارد ملی و گواهی ایزو 9001 شد. 

شرکت کرومات همواره به کیفیت محصولات و قطعات مصرفی خود توجه دارد. به همین منظور در ساخت شیرآلات خود از متریالی همچون آلیاژ برنج استفاده می کند. قطعات شیرآلات کرومات نیز همگی از کارخانه های آلمانی و اسپانیایی تامین می شود.

سوالات متداول در رابطه با خرید بهترین شیرآلات ایرانی

در این بخش به سوالات رایج شما مشتریان عزیز پاسخ داده می شود.

خرید بهترین شیرآلات بهداشتی ایرانی از کجا امکان پذیر است؟

امکان خرید شیرآلات ساختمانی ایرانی از فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه امکان پذیر است. در سایت نقشینه تمامی محصولات بررسی شده اند و امکان خرید و ثبت سفارش آنلاین نیز وجود دارد.

بهترین قیمت شیرآلات ساختمانی ایرانی را از کجا می توان گرفت؟

فروشگاه نقشینه از طریق سایت خود قیمت به روز تمامی محصولات را در اختیار شما قرار داده است. همچنین امکان قیمت گیری از طریق شماره تلفن های زیر امکان پذیر است.

02122337945

02122337953

خلاصه ای از مطالب بهترین شیرآلات ایرانی

در ابتدا به یک سوال پاسخ دادیم. چرا شیرآلات ایرانی بخریم؟ از مهم ترین ویژگی شیرآلات توجه به کیفیت بدنه و عمر بالا محصول است. تولید کنندگان شیرآلات با به کار گیری فناوری های روز دنیا توانسته اند تا از بهترین متریال در ساخت استفاده کنند.

سپس به معرفی ویژگی های شیرآلات ایرانی پرداختیم. و در آخر بهترین برند های شیرآلات را ذکر کردیم. همچنین شما را با سال تاسیس، نحوه فعالیت و تاریخچه هر کدام آشنا کردیم.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟