تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات البرز روز ✔️ مدل جوکر سفید طلایی ☀️ تخفیف ویژه

شیرآلات البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

شیرآلات البرز روز مدل جوکر سفید طلایی، دارای طراحی ظاهری متفاوت با دیگر مدل های شرکت البرز روز است. این شیرآلات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. دستگیره های اهرمی این شیر به رنگ طلایی است که سبب خاص شدن ظاهر آن می شود. 

در این صفحه به معرفی شیرآلات تولیدی این مدل می پردازیم. سپس نحوه خرید و قیمت آن ها را بررسی می کنیم.

آشنایی با شرکت البرز روز

البرز روز خط تولید خود را در سال 88 راه اندازی کرد. این شرکت با توجه به نیاز مصرف کنندگان شروع به طراحی و تحقیق در رابطه با تولید شیرآلات کرد. 

البرز روز از سال 1386 شروع به تحقیق در رابطه با آخرین استاندارد ها و متریال دنیا برای تولید شیرآلات کرد. امروزه این شرکت  انواعی از شیرآلات شلنگدار، فنری روکار و توکار را تولید می کند.

با استفاده از لینک زیر می توانید از دیگر مدل های البرز روز اطلاع پیدا کنید.

انواع شیرآلات روکار البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

در این بخش به معرفی شیرآلات بهداشتی مدل جوکر می پردازیم. این شیرآلات عبارت اند از:

  • شیر ظرفشویی
  • شیر توالت
  • شیر روشویی
  • شیر حمام
  • ست شیرآلات

شیر آب ظرفشویی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

این شیر را می توانید در آشپزخانه استفاده کنید. شیر ظرفشویی جوکر سفید طلایی دارای علم ثابت است. در سمت راست آن دستگیره اهرمی نصب شده است. جنس آن از زاماک است و با استفاده از آن می توانید جریان و دمای آب را کنترل کنید.

شیر سینک ظرفشویی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

شیر توالت اهرمی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

شیر توالت با استفاده از شلنگ توالت، آب را جهت شستشو در اختیار شما می گذارد. این شیر دارای بدنه ای با آبکاری برنج است. این آلیاژ از فلزاتی تشکیل شده است که، سبب دوام و طولانی شدن عمر بدنه می شود. این مشخصه در ارزانترین شیرآلات البرز روز نیز رعایت شده است.

شیر توالت روکار البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

شیر روشویی روکار البرز روز مارک جوکر سفید طلایی

از این شیر در حمام و در دستشویی می توانید استفاده کنید. نصب آن به صورت روکار است. این شیر دارای آبکاری پودری الکترواستاتیک است. این آبکاری علاوه بر اینکه رنگ بدنه را مشخص می کند، از رسوب گرفتن بدنه نیز جلوگیری می کند.

شیر حمام بهداشتی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

این شیر می تواند آب را به دوش و سپس آبریز متصل کند. در این شیر از کارتریج برای کنترل جریان آب استفاده می شود. این کارتریج دارای دو سطح سرامیک است تا اهرم کنترل کننده جریان آب و دما به راحتی در آن حرکت کند.

شیر حمام کارتریج البرز روز مدل جوکر سفید طلاییمدل

ست شیرآلات ساختمانی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

اگر قصد دارید تا برای خانه خود شیرآلات تهیه کنید، می توانید از ست شیرآلات جوکر خریداری کنید. این ست دارای تمامی شیرآلات ذکر شده است. ذر ضمن تمامی خصوصیات ذکر شده نیز برای این شیر صدق می کند.

ست شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل جوکر سفید

می توانید جهت اطلاع از کاربرد های مختلف شیرآلات البرز روز، لینک زیر را کلیک کنید. همچنین می توانید به مطالعه مقاله و مشاهده فیلم بپردازید.

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی

جدول زیر تمامی خصوصیات مشترک این شیرآلات را بیان می کند.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری سفید طلایی
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات البرز روز جوکر سفید طلایی و پاسخ به آنها

پر تکرار ترین سوالات شما در این پاسخ داده می شود.

خرید شیرآلات روکار البرز روز مدل جوکر سفید طلایی از کجا مطمئن است؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، امکان خرید آنلاین را برای شما فراهم کرده است. با مراجعه به سایت می توانید ویژگی های شیرآلات را مطالعه کرده و خرید خود را ثبت کنید.  نقشینه با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی، مرجعی برای خرید مطمئن به حساب می آید.

قیمت شیرآلات اهرمی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی را چگونه می توان به دست آورد؟

قیمت گیری شیرآلات جوکر سفید طلایی را از دو راه می توان به دست آورد.

سایت فروش شیرآلات نقشینه علاوه بر امکان خرید، قیمت شیرآلات را نیز در اختیار شما قرار می دهد. همچنین می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید.

02122337945

کیفیت شیرآلات البرز روز مدل جوکر رنگ سفید طلایی چگونه است؟

همانطور که در معرفی شیرآلات این مدل اشاره کردیم، بدنه این شیر به غیر از دستگیره ان از برنج ساخته شده است. این آلیاژ از لکه گیری، ضربه، خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری می کند. در دستگیره این شیر از زاماک استفاده شده است. زاماک از ساییده شدن دستگیره جلوگیری می کند. 

قطعات استفاده شده نیز از بهترین متریال ساخته شده اند. البرز روز شیرآلات خود را به مدت 5 سال گارانتی می کند. گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات، گواهی بر کیفیت بالای آن ها است. همچنین البرز روز، دارای گواهی نامه های استاندارد ایران و بین المللی است.

کاتالوگ شیرآلات کارتریجی البرز روز مدل جوکر سفید طلایی را از کجا می توان تهیه کرد؟

البرز روز تمامی مدل های خود را به همراه توضیحات آن ها در کاتالوگ خود جمع آوری می کند. فروشگاه نقشینه، دارای این کاتالوگ است. شما می توانید با درخواست از نقشینه این کاتالوگ را به دست آورید.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟