تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753
نمایش 12 24 36

انواع مدل های شیرآلات kwc

شیرآلات kwc مدل آوا آبی (4)

شیرآلات kwc مدل آوا بنفش (4)

شیرآلات kwc مدل آوا رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل آوا رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل آوا رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل آوا رنگ نارنجی

شیرآلات kwc مدل آوا زرد (4)

شیرآلات kwc مدل آوا سبز (4)

شیرآلات kwc مدل آوا قرمز (4)

شیرآلات kwc مدل اراتو رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل اراتو رنگ کروم

شیرآلات kwc مدل اراتو رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل ارکینو رنگ کروم (5)

شیرآلات kwc مدل اروس رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل اکسمارت رنگ کروم (5)

شیرآلات kwc مدل اینوکس

شیرآلات kwc مدل ایو

شیرآلات kwc مدل جت رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل دومو رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل ریتا (4)

شیرآلات kwc مدل ریتا رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل ریتا رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل ریتا رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل زئوس رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل زئوس رنگ کروم (4)

شیرآلات kwc مدل زئوس رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل زو

شیرآلات kwc مدل زو رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل زو رنگ کروم

شیرآلات kwc مدل زو رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل سین

شیرآلات kwc مدل فورما رنگ کروم (3)

شیرآلات kwc مدل کرو

شیرآلات kwc مدل کلاسیک رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل کلاسیک رنگ کروم

شیرآلات kwc مدل کلاسیک رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل کواترو رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل کواترو رنگ کروم (3)

شیرآلات kwc مدل کواترو رنگ مشکی

شیرآلات kwc مدل کونوس

شیرآلات kwc مدل مارلینو رنگ کروم (5)

شیرآلات kwc مدل مایا رنگ سفید

شیرآلات kwc مدل مایا رنگ کروم

شیرآلات kwc مدل مایا رنگ مشکی

شیرآلات بهداشتی kwc

امروزه بحران مصرف آب در ایران و در جهان از دغدغه های اصلی به شمار می آید. شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی با استفاده از فناوری های روز دنیا و دستگاه های پیشرفته، در این امر مهم نقش بسیاری دارد.

این محصولات با تنوع در شکل ظاهری از جمله رنگ و ارگونومی طراحی شده، به نیاز و سلایق متفاوت مشتریان خود توجه کرده است. 

استفاده از بهترین متریال و فناوری های مورد نیاز در ساخت این محصولات، باعث افزایش طول عمر شیرآلات  kwc شده است.

معرفی شرکت کی دبلیو سی

شرکت kwc با قدمتی 140 ساله در ابتدا کار خود را در سوئیس شروع کرد. این شرکت در ابتدا کارخانه تولید کننده جعبه های موسیقی بوده، ولی بعد کار خود را با تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی شروع کرده است. در حال حاضر این شرکت بین الملی دارای خط تولید در کشور آمریکا، آلمان و ایتالیا است.

تاریخچه کی دبلیو سی ایران به سال 1363 بر می گردد. این شرکت در این سال تاسیس و سال 1380 به بهره برداری رسید و کار خود را در زمینه تولید شیرآلات شروع کرده است.

فلسفه و هدف اساسی kwc تولید شیرآلات با کیفیت و صرفه جویی در مصرف آب است. در مصرف خانگی از این مایع حیات، با رعایت چند نکته می توانید در مصرف آب صرفه جویی کنید و سهم قابل توجهی در بهینه سازی آب داشته باشید. به همین منظور، شرکت kwc ایران، با در نظر گرفتن استاندارد های روز در ساخت شیرآلات، و استفاده از قطعاتی مثل آبفشان و کارتریج های استاندارد سهم خود را در صرفه جویی آب انجام داده است.

نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شیرآلات kwc کجاست؟

به دلیل گستردگی فروش شیرآلات kwc این شرکت دارای نمایندگی ها و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر ایران است. برای دستیابی به نمایندگان خدمات پس از فروش در شهر خودتان، می توانید به سایت شرکت kwc  مراجعه فرمایید.

فروشگاه تجهیزات ساختمانی نقشینه، از نمایندگان فروش شیرآلات کی دبلیو سی است. همچنین این شرکت علاوه بر شیرآلات کی دبلیو سی، دارای تنوعی از مدل ها و برند های شیرآلات است. برای دیدن دیگر محصولات فروشگاه نقشینه به لینک زیر مراجعه کنید.

شرکت kwc شیرآلات خود را مطابق با نیاز و سلیقه مشتری در دو مدل روکار و توکار عرضه می کند. شما می توانید عکس کارخانه kwc را، که در شهرک صنعتی کاوه می باشد، در زیر مشاهده کنید.

کارخانه شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی kwc

گارانتی شیرآلات kwc

شرکت کی دبلیو سی با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش، خیال شما را از خرید و کیفیت این شیرآلات راحت می کند. فقط برای بهره مندی از خدمات پس از فروش و گارانتی kwc، رعایت چند مورد ضروری است:

 1. توجه داشته باشید در هنگام خرید، حتما کارت گارانتی خود را دریافت کنید. همچنین در صورت بروز مشکل و مراجعه به نمایندگی ها و واحدهای خدمات پس از فروش حتما کارت گارانتی خود را همراه داشته باشید.
 2. در صورت بروز هرگونه مشکل به سرویس کاران واحدهای خدمات پس از فروش شرکت kwc مراجعه کنید.
 3. جهت تمیز کردن بدنه شیرآلات بهداشتی کی دبلیو سی، از سرکه و آب یا مایع دستشویی و آب استفاده کنید. هرگز برای شستشو و تمیز کردن از اسکاچ، جوش شیرین و یا سایر مواد سفید کننده قوی استفاده نکنید.
 4. در هنگام خرید حتما از وجود تمامی متعلقات و قطعات مورد نیاز اطمینان حاصل کنید.

یا رعایت همین چند نکته به راحتی می توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت کی دبلیو سی بهره مند شوید.

ضمنا برای اطلاع از نمایندگی های خدمات پس از فروش شرکت کی دبلیو سی، می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید.

کارت گارانتی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی kwc-

انواع شیرآلات بهداشتی kwc

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی kwc، برای استفاده در آشپزخانه و سرویس بهداشتی در دو نوع روکار و توکار تولید شده است.

برخی از شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی را در زیر لیست شده اند:

 • شیرآلات سینک ظرفشویی 
 • شیرآلات روشویی 
 • شیرآلات توالت (آفتابه) 
 • ست شیرآلات
 • شیرآلات هوشمند
 • شیرآلات توکار 
 • علم یونیکا 

در ادامه به معرفی انواع شیرآلات ساختمانی kwc می پردازیم.

پیشنهاد می شود قبل از مطالعه این مطلب، برای آشنایی با انواع مختلف شیرآلات و ویژگی های آن مقاله زیر را که، همراه با فیلم است را مشاهده کنید.

شیرآلات سینک ظرفشویی kwc (کی دبلیو سی)

طراحی های متنوع شیرآلات سینک ظرفشویی کی دبلیو سی، این امکان را به شما می دهد که مطابق سلیقه خود، آشپزخانه خود را دیزاین کنید. این شیرآلات رنگ هایی نظیر کروم، کروم مات، طلایی و طلامات دارد. علاوه بر این رنگ های معمول دارای انواع رنگ های فانتزی منطبق با سلیقه های متفاوت است. رنگ هایی مثل زرد، نارنجی، قرمز، آبی، سبز و همچنین سفید و مشکی نیز از رنگ بندی های خاص این محصولات است. اشاره به متریال هایی نظیر آلیاژ برنج، آبکاری های با دوام آن ها نیز خالی از لطف نیست.

کارتریج های استفاده شده نیز سرامیکی و در اندازه های 35 تا 40 هستند. این امر هم باعث افزایش طول عمر آن شده و باعث بهینه شدن مصرف آب نیز می شود.

شیرآلات سینک کی دبلیو سی علم بلند، شلنگ شاوری و شیرآلات دو منظوره طراحی شده است.

شیرآلات روشویی kwc

شیرآلات روشویی کی دبلیو سی، در اندازه ها و ظاهر متفاوت و رنگ بندی های کلاسیک و فانتزی تولید شده است. شیرآلات کی دبلیو سی در اندازه های پایه بلند و پایه کوتاه و اهرمی تولید شده است. شما می توانید با توجه به کاسه روشویی خود از این شیرآلات استفاده کنید.

دسته شیرآلات روشویی kwc از جنس فلز زاماک است. مقاومت بالا در برابر ساییدگی و خورده شدن از جمله ویژگی های بارز آن است. همچنین در ساخت این محصولات از آبفشان یا پرلاتور جهت بهینه سازی مصرف آب استفاده شده است.

شیرآلات روشویی کی دبلیو سی kwc

شیرآلات دوش حمام kwc (کی دبلیو سی)

شیرآلات دوش حمام کی دبلیو سی در دو مدل توکار و روکار تولید می شوند.

وظیفه این شیرآلات انتقال آب از شیر به دوش حمام و آبریز است. همچنین می توانید روی تنظیم فشار آب و گرم یا سرد بودن آن کنترل داشته باشید.

اگر به دنبال این هستید که از فضای خود استفاده بهینه کنید از شیرآلات دوش حمام توکار آن استفاده کنید. همانطور که از اسمش پیدا است، این مدل داخل دیوار نصب می شود. در واقع بعضی قطعات و بخش های شیر نظیر کارتریج، داخل دیوار نصب می شوند و اجزای دیگری که زیاد مورد استفاده هستند روی دیوار نصب می شوند.

شیرآلات دوش حمام روکار، تمام اجزای آن روی دیوار نصب می شود.

شیرآلات روکار و توکار دوش حمام کی دبلیو سی kwc

شیرآلات توالت (آفتابه) kwc

جنس بدنه شیرآلات توالت کی دبلیو سی از آلیاژ برنج است. مقاومت قابل توجه بدنه در برابر زنگ زدگی و رسوب، بسیاری از مشتریان را ترغیب به خرید می کند. جنس دسته های شیرآلات kwc از فلز زاماک است. به دلیل استفاده روزمره از شیرآلات، از این فلزات در ساخت آن استفاده شده است. آلیاژ برنج و زاماک کمترین میزان خطر را برای سلامتی ما دارد.

شیرآلات آفتابه کی دبلیو سی در طرح ها و رنگ های مختلفی مطابق سلایق شما عزیزان ساخته شده اند. همچنین برای آبکاری و رنگ بدنه این محصولات از تکنولوژی pvd استفاده شده است.

شیرآلات توالت (آفتابه) کی دبلیو سی kwc

ست شیرآلات kwc

ست شیرآلات کی دبلیو سی، برای ایجاد هماهنگی بیشتر در آشپزخانه و سرویس های بهداشتی شما تعبیه شده است. شیرآلات کی دبلیو سی هم به صورت تکی و هم به صورت ست شده در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. ست شیرآلات عموما ازشیرهای ثابت تشکیل شده است. همچنین رنگ بندی آن کامل است و شما می توانید در همه رنگ آن ها را خریداری کنید.

شیرآلات هوشمند kwc

شیرآلات هوشمند کی دبلیو سی، دارای سنسور الکترونیکی است. این سنسور با قرار گرفتن شخص یا شی در مجاورت آن جریان آب را قطع می کند. همچنین با کنار رفتن شخص جریان آب قطع می شود.

از مزیت های این شیرآلات هوشمند میتوان، صرفه جویی در مصرف آب و کنترل اتوماتیک جریان آب را نام برد.

شیرآلات هوشمند kwc، شامل شیرهای روشویی ساخته شده توسط این شرکت است. همچنین شیرآلات هوشمند کی دبلیو سی، بسیار مناسب مکان های عمومی است.

شیرالات هوشمند کی دبلیو سی kwc

شیرآلات توکار kwc (کی دبلیو سی)

همانطور که گفتیم، شیرآلات توکار کی دبلیو سی قطعات آن نظیر کارتریج در داخل دیوار قرار می گیرند و اجزای مورد استفاده آن نظیر دوش حمام و دستگیره روی دیوار نصب می شوند.

هدف کی دبلیو سی از تولید شیرآلات توکار، جلوگیری از شلوغ شدن فضا و زیبایی است. با نصب این شیرآلات فضای مورد استفاده خود را کلاسیک می کنید.

از بابت تعویض قطعات توکار شیرآلات kwc نگران نباشید. در واقع هر جای دیوار حمام یا سرویس های بهداشتی خود که نصب کرده اید، به راحتی با برداشتن صفحه روی کار می توانید به قطعات دسترسی داشته باشید.

شیرآلات توکار برای نصب در حمام و در روشویی طراحی شده اند.

علم یونیکا kwc

از جمله تجهیزاتی است که داخل حمام استفاده می شود.

بعضی از مدل های علم یونیکا کی دبلیو سی، قابلیت اتصال به بلوتوث را دارد. این ویژگی امکان پخش آهنگ و صحبت با تلفن داخل حمام را تا 10 ساعت پشتیبانی می کند. سری ویژن علم یونیکا kwc دارای این قابلیت است.

همچنین این محصولات در رنگ های فانتزی زیبا و هماهنگ با محیط طراحی شده است.

کیفیت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی kwc چگونه است؟

به کار بردن آلیاژ برنج برای مقاومت، آبکاری متفاوت به روش pvd، فلز زاماک در دستگیره این محصول، از جمله مهم ترین ویژگی های شیرآلات کی دبلیو سی می باشد.

این شیرآلات با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش گسترده به فروش می رسد.

با توجه به مصرف روزانه از شیرآلات و در مجاورت قرار گرفتن زیاد با آب، این محصولات طوری طراحی شده اند که در برابر رطوبت و دمای بالا بسیار مقاوم هستند.

تمامی متریال های استفاده شده در شیرآلات kwc، آزمایش های کنترل کیفی را پشت سر گذاشته اند. به همین منظور کی دبلیو سی دارای گواهینامه های معتبری مثل ایزو 9001 و استاندارد های بین المللی ایران و اروپا را است.

لیست قیمت شیرآلات ساختمانی kwc را از کجا می توان گرفت؟

برای تهیه لیست قیمت شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی از 3 راه زیر می توانید اقدام کنید:

 1. تماس با شماره تلفن زیر

02122337945

 1. مراجعه به آدرس فروشگاه
 2. سایت فروش اینترنتی شیرآلات kwc نقشینه
کاتالوگ شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کی دبلیو سی kwc

کاتالوگ شیرآلات بهداشتی ساختمانی kwc

شما می توانید برای دیدن محصولات و بهره مندی از نظر کارشناسان به آدرس فروشگاه نقشینه مراجعه کنید. این فروشگاه به هنگام خرید، کاتالوگ شیرآلات بهداشتی kwc را در بسته بندی های مرتب و پک شده، در صورت درخواست شما عزیزان، در اختیار می گذارد.

سبد خرید فروشگاه

ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟