تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی

البرز روز، شیرآلاتی با طرح متفاوت و اختصاصی خودش طراحی و تولید کرده است. شیرآلات البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی، همانند دیگر مدل های تولید شده شرکت البرز روز، به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش تولید شده و در دسترس نمایندگان برای فروش به شما می رسد.

شما می توانید بقیه مدل های شیرآلات البرز روز را از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

آشنایی با شرکت البرز روز

توجه به نیاز مصرف کنندگان شعار اولیه شرکت البرز روز می باشد. این شرکت در طی سال های فعالیت خودش، همواره به خواسته و نیاز های مصرف کنندگان توجه داشته و شیرآلاتی با کیفیت بالا را تولید کرده است. این امر با دو سال تحقیق و آزمایش های فراوان در این امر ممکن شده است.

البرز روز با طراحی شیرآلات بهداشتی با آخرین تکنولوژی های دنیا توجه بسیاری از صرف کنندگان را به خود جلب کرده است. در بین تولیدات این شرکت شیرآلات شاوری، فنردا و شیرآلاتی با علم متحرک و ثابت و در رنگ های متنوع به چشم می خورد.

شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی

شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل تورینو طلایی، در 4 کاربرد مختلف و یک ست شیرآلات به فروش می رسد. این شیرآلات عبارت اند از:

  • شیر سینک ظرفشویی
  • شیر روشویی
  • شیر توالت
  • شیر حمام
  • ست شیرآلات تورینو

شیر ظرفشویی بهداشتی البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر ظرفشویی البرز روز تورینو طلایی، بدنه از جنس آلیاژ برنج دارد. برنج، بدنه شیر را از دمای بالا و زنگ زدگی محافظت می کند. آلیاژ برنج از مس و روی تشکیل شده است. همچنین این شیر دارای یک دستگیره اهرمی می باشد.

شیر سینک ظرفشویی البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر روشویی ثابت البرز روز تورینو طلایی

به شیر روشویی، توکاسه یا دستشویی هم می گویند. دستگیره آن در وسط شیر قرار دارد. علم این شیر نیز ثابت است. قطعه ای به نام کارتریج نیز در این شیر تعبیه شده است. کارتریج شیر روشویی البرز روز تورینو طلایی سرامیکی است.

شیر روشویی البرز روز مدل تورینو طلامات

شیر توالت اهرمی البرز روز مارک تورینو طلایی

منظور از اهرمی، دستگیره شیرآلات می باشد. شما با این دستگیره می توانید شدت جریان آب و دمای آب را کنترل کنید. در شیرآلات کلاسیک از دو سدتگیره استفاده می شد. اما البرز روز در شیرآلات خود از یک دستگیره که به وسیله یک اهرم کار می کند استفاده کرده است.

شیر توالت البرز روز مدل تورینو طلایی

شیرحمام روکار البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر حمام البرز روز تورینو طلایی دارای آبکاری طلایی و دستگیره اهرمی می باشد. آبکاری شیرآلات فرایندی تزئینی است و رنگ شیرآلات را مشخص می کند. علاوه بر آن از تجمع رسوبات آب نیز جلوگیری می کند. همچنین سطح این شیر براق است.

شیر حمام البرز روز مدل تورینو طلایی

ست شیرآلات ساختمانی البرز روز مارک تورینو طلایی

البرز روز تصمیم گرفته تا محصولات خود را با عنوان ست شیرآلات به فروش برساند. در این پکیج هر 4 مدل شیرآلاتی که قبل به ان اشاره کرده ایم، وجود دارد. در واقع شما با خرید این ست نیاز آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود را تامین می کنید.

ست شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی البرز روز مدل تورینو طلایی

در جدول زیر مشخصات شیرآلات البرز روز تورینو طلایی آوریده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری طلایی
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات ساختمانی البرز روز مدل تورینو طلایی و پاسخ به آن ها

سوالات پر تکرار شما در این بخش پاسخ داده می شود.

کیفیت شیرآلات اهرمی البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی چگونه است؟

شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی، از بدنه با آلیاژ برنج ساخته شده است. همچنین دستگیره آن اهرمی است و از جنس زاماک. بدنه این محصولات از ضربه و زنگ زدگی، به دلیل وجود این دو فلز محافظت می شود. همچنین آبکاری سطح بدنه این محصول باعث افزایش ماندگاری بدنه می شود. 

شیرآلات البرز روز دارای 5 سال گارانتی هستند. از ویژگی های دیگر این شرکت می توان به خدمات پس از فروش اشاره کرد. ضمانت کالا نشان دهنده کیفیت آن می باشد. همچنین شرکت البرز روز دارای نشان استاندارد ملی و گواهی نامه ایزو 9001 می باشد.

کاتالوگ شیرآلات روکار البرز روز مدل تورینو طلایی را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه نقشینه، نماینده معتبر فروش شیرآلات البرز روز می باشد. این مجموعه آخرین کاتالوگ شیرآلات را دارا می باشد. با درخواست شما کاتالگ شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی در اختیار شما قرار می گیرد.

کاتالوگ شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی

خرید شیرآلات اهرمی البرز روز تورینو طلایی از کدام نمایندگی ها امکان پذیر می باشد؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، نماینده معتبر فروش شیرآلات البرز روز است. در سایت نام برده شده می توانید ثبت سفارش را از خانه یا محل کار خود انجام دهید. در این صورت طبق زمان بندی درخواستی شما شیرآلات به دست شما خواهید رسید. 

همچنین شما می توانید خرید خود را به صورت حضوری انجام دهید. با مراجعه به آدرس فروشگاه نقشینه، واقع در خیابان بنی هاشم، شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی را از نزدیک ببنید. همچنین می توانید سوالات خود را از کارشناسان بپرسید.

قیمت شیرآلات البرز روز مارک تورینو طلایی را از کجا بگیریم؟

با تماس با فروشگاه نقشینه این امکان برای شما فراهم شده است تا علاوه بر اطلاع پیدا کردن از آخرین قیمت شیرآلات، سوالات خود را نیز بپرسید. شماره فروگشاه نقشینه، 02122337945 می باشد. برای گرفتن قیمت به روز شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی نیز می توانید به سایت فروش آنلاین شیرآلات البرز روز نقشینه مراجعه کنید.

سبد خرید

ورود

اکانت ندارید ؟