تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات البرز روز ✔️ مدل تورینو طلایی ☀️ تخفیف ویژه

شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی

البرز روز شیرآلاتی با طرح متفاوت و اختصاصی خودش طراحی و تولید کرده است. شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی، همانند دیگر مدل های تولید شده شرکت البرز روز، به همراه گارانتی و خدمات پس از فروش تولید شده و در دسترس شما برای خرید قرار می گیرد.

شما می توانید بقیه مدل های شیرآلات البرز روز را از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

آشنایی با شرکت البرز روز

توجه به نیاز مصرف کنندگان شعار اولیه شرکت البرز روز می باشد. این شرکت در طی سال های فعالیت خودش، همواره به خواسته و نیاز های مصرف کنندگان توجه داشته و شیرآلاتی با کیفیت بالا را تولید کرده است. این امر با دو سال تحقیق و آزمایش های فراوان در این امر ممکن شده است.

البرز روز با طراحی شیرآلات بهداشتی با آخرین تکنولوژی های دنیا توجه بسیاری از صرف کنندگان را به خود جلب کرده است. در بین تولیدات این شرکت شیرآلات شاوری، فنردا و شیرآلاتی با علم متحرک و ثابت و در رنگ های متنوع به چشم می خورد.

شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی

شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل تورینو طلایی، در 4 کاربرد مختلف و یک ست شیرآلات به فروش می رسد. این شیرآلات عبارت اند از:

  • شیر سینک ظرفشویی
  • شیر روشویی
  • شیر توالت
  • شیر حمام
  • ست شیرآلات تورینو

شیر ظرفشویی بهداشتی البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر ظرفشویی البرز روز تورینو طلایی، بدنه از جنس آلیاژ برنج دارد. برنج، بدنه شیر را از دمای بالا و زنگ زدگی محافظت می کند. آلیاژ برنج از مس و روی تشکیل شده است. همچنین این شیر دارای یک دستگیره اهرمی می باشد.

شیر ظرفشویی البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر روشویی ثابت البرز روز تورینو طلایی

به شیر روشویی، توکاسه یا دستشویی هم می گویند. دستگیره آن در وسط شیر قرار دارد. علم این شیر نیز ثابت است. قطعه ای به نام کارتریج نیز در این شیر تعبیه شده است. کارتریج شیر روشویی البرز روز تورینو طلایی سرامیکی است.

شیر توالت اهرمی البرز روز مارک تورینو طلایی

منظور از اهرمی، دستگیره شیرآلات می باشد. شما با این دستگیره می توانید شدت جریان آب و دمای آب را کنترل کنید. در شیرآلات کلاسیک از دو سدتگیره استفاده می شد. اما البرز روز در شیرآلات خود از یک دستگیره که به وسیله یک اهرم کار می کند استفاده کرده است.

شیر توالت البرز روز مدل تورینو طلایی

شیرحمام روکار البرز روز مدل تورینو طلایی

شیر حمام البرز روز تورینو طلایی دارای آبکاری طلایی و دستگیره اهرمی می باشد. آبکاری شیرآلات فرایندی تزئینی است و رنگ شیرآلات را مشخص می کند. علاوه بر آن از تجمع رسوبات آب نیز جلوگیری می کند. همچنین سطح این شیر براق است.

ست شیرآلات ساختمانی البرز روز مارک تورینو طلایی

البرز روز تصمیم گرفته تا محصولات خود را با عنوان ست شیرآلات به فروش برساند. در این پکیج هر 4 مدل شیرآلاتی که قبل به ان اشاره کرده ایم، وجود دارد. در واقع شما با خرید این ست نیاز آشپزخانه و سرویس بهداشتی خود را تامین می کنید.

ست شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی

در صفحه زیر به بررسی ویژگی ها و انواع شیرآلات تولید شده البرز روز پرداخته شده است. شما با مراجعه به لینک زیر و مشاهده فیلم می توانید ثبت سفارش خود را مطابق با نیاز خود انجام دهید.

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی البرز روز مدل تورینو طلایی

در جدول زیر مشخصات شیرآلات البرز روز تورینو طلایی آوریده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری طلایی
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

تهیه ست شیرآلات تورینو طلایی، می تواند با دکوراسیون خانه شما سازگار باشد. خرید ست شیرآلات می تواند انتخاب مقرون به صرفه ای باشد. همچنین ذکر این نکته که مدل تورینو در دسته بندی ارزانترین شیرآلات البرز روز جای دارد، خالی از لطف نیست.

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات ساختمانی البرز روز مدل تورینو طلایی و پاسخ به آن ها

سوالات پر تکرار شما در این بخش پاسخ داده می شود.

دیگر رنگ بندی های شیرآلات را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

خرید شیرآلات اهرمی البرز روز تورینو طلایی از کجا امکان پذیر می باشد؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، امکان ثبت سفارش را به صورت آنلاین برای شما فراهم کرده است. در سایت نام برده شده می توانید ثبت سفارش را از خانه یا محل کار خود انجام دهید. در این صورت طبق زمان بندی درخواستی شما شیرآلات به دست شما خواهید رسید. 

قیمت شیرآلات البرز روز مارک تورینو طلایی را از کجا بگیریم؟

با تماس با فروشگاه نقشینه این امکان برای شما فراهم شده است تا علاوه بر اطلاع پیدا کردن از آخرین قیمت شیرآلات، سوالات خود را نیز بپرسید. شماره زیر متعلق به فروشگاه نقشینه می باشد.

02122337945

برای گرفتن قیمت به روز شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی نیز می توانید به سایت فروش آنلاین شیرآلات البرز روز نقشینه مراجعه کنید.

کیفیت شیرآلات اهرمی البرز روز مدل تورینو رنگ طلایی چگونه است؟

شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی، از بدنه با آلیاژ برنج ساخته شده است. همچنین دستگیره آن اهرمی است و از جنس زاماک. بدنه این محصولات از ضربه و زنگ زدگی، به دلیل وجود این دو فلز محافظت می شود. همچنین آبکاری سطح بدنه این محصول باعث افزایش ماندگاری بدنه می شود. 

شیرآلات البرز روز دارای 5 سال گارانتی هستند. از ویژگی های دیگر این شرکت می توان به خدمات پس از فروش اشاره کرد. ضمانت کالا نشان دهنده کیفیت آن می باشد. همچنین شرکت البرز روز دارای نشان استاندارد ملی و گواهی نامه ایزو 9001 می باشد.

کاالوگ شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی

کاتالوگ شیرآلات روکار البرز روز مدل تورینو طلایی را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه نقشینه، دفتر فروش شیرآلات البرز روز می باشد. این مجموعه آخرین کاتالوگ شیرآلات را دارا می باشد. با درخواست شما کاتالوگ شیرآلات البرز روز مدل تورینو طلایی در اختیار شما قرار می گیرد.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟