تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات kwc ✔️ مدل آوا زرد ☀️ تخفیف ویژه

شیرآلات KWC مدل آوا زرد

شیرآلات kwc مدل آوا زرد، برای استفاده در سرویس بهداشتی طراحی شده است. مدل آوا زرد شامل شیر روشویی پایه بلند و پایه کوتاه است. همچنین در این مدل شیر حمام و شیر توالت نیز وجود دارد. شرکت kwc ضمانت و خدمات پس از فروش برای محصولات خود در نظر گرفته است. 

در ادامه بیشتر با انواع کاربرد های مدل آوا زرد آشنا خواهیم شد. 

معرفی شرکت کی دبلیو سی

امروزه کشورمان ایران با مشکل کم آبی مواجه است. به همین دلیل شرکت kwc یکی از اهداف خود را صرفه جویی در مصرف آب قرار داده است. به همین منظور این شرکت در ساخت شیرآلات خود از قطعاتی استفاده کرده است تا سبب کمتر مصرف شدن آب شود. 

شرکت کی دبلیو سی، از سال 1380 خط تولید شیرآلات بهداشتی خود را راه اندازی کرده است. این شرکت با صرف مدت زمان کوتاهی، موفق شد تا گواهی نامه های بین الملی زیادی را کسب کند. در حال حاضر شرکت kwc به تولید شیرآلات شاوری، توکار و روکار، شیرآلات چشمی و هوشمند مشغول است.

برای دیدن دیگر مدل های شیرآلات kwc به صفحه زیر مراجعه کنید.

شیرآلات کارتریجی kwc مدل آوا زرد

انواع شیرآلات ساختمانی مدل آوا زرد، عبارت اند از:

  • شیر روشویی پایه کوتاه
  • شیر روشویی پایه بلند
  • شیر حمام
  • شیر توالت

شما می توانید جهت اطلاع از ویژگی ها و انواع شیرآلات تولید شده توسط این شرکت به صفحه زیر مراجعه کنید. در این صفحه با مشاهده فیلم و مطالعه مقاله، شیر مد نظر خود را انتخاب کنید.

شیر روشویی پایه کوتاه اهرمی kwc مدل آوا زرد

از شیر روشویی آوا زرد می توانید در سرویس های بهداشتی در کنار کاسه روشویی استفاده کنید. این شیر دارای یک دستگیره اهرمی در وسط شیر می باشد. جنس دستگیره از فلز زاماک است. این فلز از خوردگی و ساییدگی شیر جلوگیری می کند. بدنه نیز از آلیاژ برنج ساخته شده است.

شیر روشویی پایه کوتاه kwc مدل آوا زرد

شیر روشویی پایه بلند بهداشتی کی دبلیو سی مدل آوا زرد

همانطور که گفته شد بدنه شیر روشویی از آلیاژ برنج ساخته شده است. برنج سبب افزایش مقاومت شیر در برابر گرما و دمای بالا می باشد. این آلیاژ بدنه را از زنگ زدگی و اکسیداسیون نیز محافظت می کند. پایه شیر روشویی بلند است و شما می توانید بر حسب نیاز خود نوع پایه بلند یا کوتاه آن را انتخاب و خریداری کنید.

شیر روشویی پایه بلند kwc آوا زرد

شیر حمام روکار kwc مارک آوا زرد

آبکاری شیر حمام آوا به صورت آبکاری پودری می باشد. در واقع در مرحله آبکاری است که رنگ شیرآلات مشخص می شود. شیر حمام دارای نصب روکار است. در این شیر نیز به جای استفاده از دستگیره های پیچی از دستگیره های اهرمی استفاده شده است.

شیر حمام kwc مدل آوا زرد

شیر توالت کارتریجی کی دبلیو سی آوا زرد

شرکت kwc داخل شیرآلات ساختمانی از قطعه ای به نام کارتریج استفاده می کند. این قطعه، کنترل میزان خروجی آب را بر عهده دارد. کارتریج یا مغذی استفاده شده در شیر حمام آوا زرد، استاندارد است و می تواند تا حدود 12 لیتر در دقیقه میزان خروجی آب را کنترل کند.

شیر توالت kwc مدل آوا زرد

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی kwc مدل آوا زرد

ویژگی های مشترک این شیرآلات در جدول زیر آورده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری pvd زرد
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات بهداشتی ساختمانی kwc مارک آوا زرد و پاسخ به آن ها

در ادامه به پرتکرار ترین سوالت شما در رابطه با شیرآلات مدل آوا شرکت کی دبلیو سی پاسخ داده می شود.

خرید شیرآلات ساختمانی کی دبلیو سی آوا زرد از کدام فروشگاه ها امکان پذیر می باشد؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، امکان خرید به صورت آنلاین را برای شما فراهم کرده است.

سایت فروشگاه نقشینه، دارای به روز ترین مدل های شیرآلات و قیمت می باشد. در این سایت شما می توانید خصوصیات شیرآلات را مطالعه کنید و سپس شیر مورد نظر خود را بخرید.

قیمت شیرآلات روکار کی دبلیو سی آوا زرد را از کجا بگیریم؟

به منظور راحتی شما در امر قیمت گیری، نقشینه شماره تلفن زیر را در اختیار شما قرار داده است. با تماس با این شماره می توانید سوالات خود را از کارشناسان فروش ما نیز بپرسید.

02122337945

کیفیت شیرآلات اهرمی kwc مدل آوا رنگ زرد چگونه است؟

تقریبا در تمامی شیرآلات آوا به جز بدنه از آلیاژ برنج استفاده شده است. دستگیره این شیرآلات نیز از زاماک ساخته شده است. هر دو این فلزات دوام و طول عمر شیر را بالا می برند. همچنین از قطعاتی مثل کارتریج و آبفشان نیز در ساخت شیرآلات آوا زرد استفاده شده است. این دو قطعه باعث بهینه شدن مصرف آب می شوند.

شرکت کی دبلیو سی در ساخت شیرآلات خود از بهترین متریال و آخرین تکنولوژی های دنیا استفاده می کند. قطعات استفاده شده نیز توسط کارخانه های اروپایی ساخته می شوند. 

کاتالوگ شیرآلات kwc مدل آوا زرد

کاتالوگ شیرآلات بهداشتی kwc مدل آوا زرد را از کجا تهیه کنیم؟

مجموعه نقشینه آخرین و به روزترین کاتالوگ محصولات این شرکت را دارا می باشد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه درخواست دریافت این کاتالوگ را داشته باشید.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟