تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

ارزانترین شیرآلات البرز روز

ارزان ترین شیرآلات البرز روز

شیرآلات ارزان البرز روز

شیرآلات تولید شده شرکت البرز روز در مدل ها و کاربرد های زیادی طبق نیاز و سلیقه مصرف کنندگان تولید می شود. در مقاله شیرآلات ارزان البرز روز، که توسط فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه تهیه شده است، شما را با مدل های قیمت مناسب آشنا می کنیم.

در ابتدا توضیح کوتاهی در رابطه با تاریخچه شرکت البرز روز ارائه می دهیم. سپس به معرفی ارزانترین مدل ها می پردازیم.

فیلم معرفی ارزان ترین شیرآلات البرز روز

فیلم تهیه شده شما را با ارزان ترین شیرآلات تولید شده شرکت البرز روز و ویژگی های آن آشنا می کند. حتما تماشا کنید.

معرفی شرکت شیرآلات البرز روز

شرکت البرز روز در سال 1378 با هدف افزایش کیفیت و رقابت با شیرآلات خارجی موجود در بازار کار خود را آغاز کرد. این شرکت با سال ها تحقیق در این امر و آشنایی با انواع فناوری ها و متریال روز دنیا کار خود را ادامه داد.

فعالیت شرکت البرز شیر مهتاب از سال 1388 بیشتر شد و جزو برند های محبوب در ایران می باشد. امروزه البرز روز با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بهترین متخصصان فعال در این حوزه، تنوع بسیار زیادی از شیرآلات برای آشپزخانه و سرویس بهداشتی تولید می کند.

شیر ظرفشویی شاوری البرز روز مدل مانیسا

انواع ارزانترین شیرآلات اهرمی البرز روز

شیرآلات حتی ارزان ترین آن ها باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند. دلیل آن مجاورت مستقیم و روزانه با آب است. شرکت البرز روز در تمامی تولیدات خود به این نکته توجه دارد. 

در مقاله راهنمای خرید شیرآلات البرز روز، توضیح کاملی در رابطه با انواع مدل ها و کاربرد های شیرآلات این شرکت داده ایم. همچنین به صورت دقیق ویژگی ها و خصوصیات هر کدام را شرح داده شده است. 

به طور کلی شیرآلات البرز روز در کاربرد های زیر تولید می شوند:

  • ظرفشویی با علم ثابت
  • سینک شاوری
  • آشپزخانه دو منظوره
  • شیر آب ظرفشویی علم فنری
  • شیر توالت
  • شیر دوش حمام
  • شیر های روشویی
  • ست شیرآلات

در ادامه شما را با ارزان ترین شیرآلات بهداشتی تولید شده بر اساس دسته بندی بالا آشنا می کنیم. همچنین انواع مدل های البرز روز را به شما معرفی می کنیم.

شیر ظرفشویی علم ثابت البرز روز

ارزان ترین شیر ظرفشویی البرز روز با علم ثابت

این مدل شیر ظرفشویی را می توان علم ثابت نام برد ولی در بعضی مدل ها امکان چرخش فقط به چپ و راست را نیز دارد. از ارزانترین مدل تولید شده شیر ظرفشویی البرز روز مدل درسا کروم است. این شیر دارای بدنه ای با آلیاژ برنج است. همچنین ارگونومی کلاسیک آن طرفدار بسیار زیادی دارد.

اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم، شیرآلات البرز روز مدل درسا کروم جزو ارزان ترین مدل های تولید شده این شرکت است. در مدل درسا امکان خرید شیرآلات به صورت یک ست کامل وجود دارد.

ارزانترین شیر ظرفشویی البرز روز با علم ثابت

مدل دیگر را که می توان جزو قیمت مناسب ترین شیرآلات تولید شده معرفی کرد، شیر ظرفشویی البرز روز مدل باران کروم است. این شیر دارای دستگیره با عملکرد اهرمی است. عملکرد اهرمی کار شما را برای ایجاد تنظیمات دلخواه آب، راحت کرده است.

شیر سینک شاوری ارزان البرز روز

شیر شاوری به شیرآلاتی گفته می شود که داخل علم آن یک شلنگ بلند نصب شده است. شیرآلات البرز روز مدل ویشکا در چندین رنگ و به صورت شلنگ دار تولید شده است. شما با حرکت دادن سری علم شیر می توانید شلنگ را به بیرون کشیده و از آن استفاده کنید. 

شیرآلات شاوری مدل مانیسا نیز در رنگ های مختلف تولید می شود. شما می توانید شیر های شاوری را در رنگ های فانتزی خریداری کنید. همچنین مدل مانیسا به دلیل محبوبیت این مدل بین خریداران، شیرآلات به صورت علم ثابت را نیز تولید کرده است.

شیر ظرفشویی شلنگدار البرز روز مدل ویشکا

پایین ترین قیمت شیر آشپزخانه دومنظوره البرز روز

شیرآلات دو منظوره به دستگاه تصفیه آب متصل می شود. شیرآلات البرز روز مدل نگین را می توان قیمت مناسب ترین نوع شیرآلات نام برد. شما می توانید مدل نگین را در دو آبکاری سفید و کروم خریداری کنید. 

شیرآلات البرز روز مدل تیام دارای دو دستگیره اهرمی هستند. شما از این دستگیره ها می توانید از آب شهری و آب تصفیه شده استفاده کنید.

ششیر ظرفشویی دومنظوره البرز روز با قابلیت اتصال به دستگاه تصفیه آب

ارزانترین شیر آب ظرفشویی علم فنری البرز روز

به جای استفاده از علم فلزی در این شیرآلات از فنر و شلنگ استفاده شده است. شلنگ شیر ظرفشویی فنردار البرز روز مدل تنسو کروم مانند نوع شاوری نیست. فقط با حرکت علمک می توانید سینک خود را شستشو دهید.

مدل تنسو علاوه بر تولید شیر با کاربرد فنردار، شیر ظرفشویی علم ثابت نیز تولید می کند. در صفحه زیر می توانید ویژگی های آن را مطالعه کرده و خرید خود را ثبت کنید.

شیر ظرفشویی فنردار البرز روز

کمترین قیمت شیر توالت البرز روز

علاوه بر مدل های ذکر شده، شیر توالت البرز روز مدل داک کروم را می توان در رده ارزان ترین شیرآلات البرز روز نام برد. لازم به ذکر است این شیر در حالی که جزو ارزان ترین ها محاسبه می شود، کیفیت بالایی نیز دارد. در ساخت شیر توالت داک از آلیاژ برنج استفاده شده است.

در بین رنگ های طلایی شیرآلات البرز روز، مدل تورینو طلایی قیمت مناسب تری نسبت به بقیه دارد. شیرآلات مدل تورینو طلایی براق، دارای انواع کاربرد ها می باشد. 

شیر توالت اهرمی روکار البرز روز مدل مجیک

در هنگام خرید شیر آفتابه به یاد داشته باشید که شلنگ توالت آن را نیز تهیه کنید. شرکت البرز روز برای راحتی شما خریداران شلنگ توالت نیز تولید و به فروش می رساند.

مناسب ترین قیمت شیر حمام البرز روز

در بین رنگ های کروم و ارگونومی فلت شیرآلات البرز روز مدل فلت، طرفداران بسیاری دارد. همچنین می توان شیر های مدل فلت البرز روز را جزو ارزان ترین ها نام برد. در این مدل علاوه بر تولید شیر حمام و سایر شیرآلات بهداشتی، شیر ظرفشویی نیز دارد. ظرفشویی فنردار ساده و دومنظوره و همچنین علم ثابت را می توانید خریداری کنید.

شیر حمام روکار کارتریجی البرز روز

البرز روز در تولیدات خود، علم یونیکا نیز در دستور کار خود دارد. شما می توانید در هنگام خرید شیر حمام، علم دوش آن را نیز خریداری کنید.

ارزانترین شیرآلات روشویی البرز روز

شیر های روشویی توسط شرکت البرز روز در دو مدل پایه کوتاه و پایه بلند تولید می شود. شیرآلات البرز روز مدل مارتین کروم، علاوه بر روشویی پایه کوتاه، شیر دستشویی پایه بلند نیز تولید می کند. 

اگر به دنبال خرید شیر روشویی با طراحی کلاسیک هستید، می توانید مدل اسپیرال کروم را انتخاب کنید. در این مدل نیز هر دو نوع شیر روشویی یعنی پایه بلند و پایه کوتاه تولید می شود. 

شیرآلات روشویی البرز روز در دو مدل پایه کوتاه و پایه بلند مجیک

لازم به ذکر است، شیرآلات مدل اسپیرال در رنگ های دیگری تولید می شود. برنز، طلایی و طلامات جزو به روز ترین رنگ ها در تولیدات شرکت البرز روز است.

ارزان ترین ست شیرآلات البرز روز

در بین مدل های تولید شده این شرکت، شیرآلات البرز روز مدل ستاره کروم دارای قیمت مناسب ترین، ست شیرآلات است. شما می توانید این شیرآلات را به صورت روکار نصب کنید. 

ست شیرآلات ارزان البرز روز مدل ستاره

کیفیت شیرآلات ارزان البرز روز چگونه است؟

شرکت البرز روز در ساخت تمامی شیرآلات خود از متریال روز دنیا استفاده می کند. بدنه شیر ها با آلیاژ برنج ساخته شده است و دستگیره اهرمی از جنس فلز زاماک دارد. آبکاری شیرآلات نیز با استفاده از تکنولوژی پودری الکترواستاتیک انجام شده است. 

موارد ذکر شده، سبب ماندگار بودن بدنه شیر می شود. لازم به ذکر است البرز روز جهت صرفه جویی در مصرف آب، از قطعاتی مثل کارتریج در ساخت تمامی شیرآلات خود استفاده کرده است.

شیر روشویی اهرمی کروم مات البرز روز

سوالات متداول شما در رابطه با ارزانترین شیرآلات البرز روز

در این بخش به سوالات رایج شما در رابطه با شیرآلات قیمت مناسب البرز روز پاسخ می دهیم.

خرید شیرآلات ارزان البرز روز از کدام فروشگاه امکان پذیر است؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، تمامی شیرآلات البرز روز را بهترین قیمت به فروش می رساند. شما با خرید از نقشینه می توانید از تخفیفات نیز بهره مند شوید.

مناسب ترین قیمت شیرآلات البرز روز را از کجا بگیریم؟

فروشگاه نقشینه در سایت خود به روزترین قیمت ها را به همراه تخفیف در اختیار شما می گذارد. همچنین برای دریافت قیمت ها و پرسیدن سوالات خود می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02122337945

02122337953

خلاصه ای از مطالب ارزان ترین شیرآلات البرز روز

در ابتدای مقاله معرفی کوتاهی در رابطه با شرکت البرز روز داشتیم. بعد از آن ارزان ترین شیرآلات اهرمی این شرکت را بر حسب دسته بندی و انواع کاربرد های تولید شده، لیست کردیم.

در ادامه مدل های ارزان قیمت شیرآلات البرز روز را نام بردیم. همچنین برخی ویژگی های هر مدل به اختصار توضیح داده شد. سپس کیفیت شیرآلات البرز روز را که پایین ترین قیمت را دارند، بررسی کردیم.

علاوه بر توضیحات ارائه شده، در ابتدای مقاله یک فیلم قرار داده شده است. حتما آن را تماشا کنید.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟