تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات kwc ✔️ مدل آوا بنفش ☀️ تخفیف ویژه

شیرآلات KWC مدل آوا بنفش

شیرآلات kwc مدل آوا بنفش، برای استفاده در توالت و حمام طراحی شده است. در این صفحه قصد داریم تا با انواع کاربردهای مدل آوا در رنگ بنفش آن آشنا شویم. شرکت کی دبلیو سی شیرآلات خود را به مدت 5 سال گارانتی می کند.

آشنایی با شرکت KWC

شرکت کی دبلیو سی ایران در سال 1363 تحت لیسانس kwc سوئیس کارخانه خود را تاسیس کرد. سپس در سال 1380 به بهره برداری رسید. شرکت کی دبلیو سی با هدف تولید نیاز مصرف کنندگان و کم کردن بحران آب در ایران، سعی در تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کرده است.

شرکت kwc در حال حاضر تولید کننده شیرآلات چشمی، شیرآلات توکار، شیرآلات رنگی، شیرآلات ترموستاتیک و شیرآلات الکترونیکی میباشد.

شیرآلات اهرمی کی دبلیو سی مدل آوا بنفش

در این بخش به معرفی انواع شیرآلات آوا رنگ بنفش می پردازیم. برای دیدن دیگر مدل های شیرآلات کی دبلیو سی لینک زیر را کلیک کنید.

شیرآلات kwc مدل آوا بنفش عبارت اند از:

  • شیر روشویی پایه کوتاه
  • شیر روشویی پایه بلند
  • شیر حمام
  • شیر توالت

جهت اطلاعات بیشتر برای خرید شیرآلات kwc می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. مقاله زیر به همراه فیلم آن، جهت خرید آسان شما نوشته شده است.

شیر روشویی پایه کوتاه روکار kwc آوا بنفش

بدنه شیر روشویی آوا بنفش، از آلیاژ برنج ساخته شده است. این آلیاژ دوام و ماندگاری شیر را بالا می برد. همچنین در برابر گرما نیز مقاومت خوبی دارد.

دستگیره شیر روشویی پایه کوتاه آوا بنفش به شکل اهرمی عمل می کند. جنس این دستگیره نیز از فلز زاماک است. زاماک از ساییدگی و خوردگی، دستگیره را محافظت می کند.

شیر روشویی پایه کوتاه kwc مدل آوا بنفش

شیر روشویی پایه بلند اهرمی کی دبلیو سی آوا بنفش

این شیر همانند نوع پایه کوتاه آن برای استفاده در حمام و توالت طراحی شده است. آبکاری این محصول به رنگ بنفش است. آبکاری از رسوب گیری بدنه جلوگیری می کند. محل قرار گیری دستگیره در شیر روشویی پایه کوتاه و بلند آن در وسط قرار دارد.

شیر روشویی پاهی بلند اهرمی کی دبلیو سی مدل آوا بنفش

شیر حمام بهداشتی kwc مدل آوا بنفش

نصب این شیر به صورت روکار در حمام صورت می گیرد. در این شیر به منظور صرفه جویی در مصرف آب از 2 قطعه استفاده شده است. قطعه ای به نام کارتریج و دیگری به نام آبفشان. کارتریج میزان خروج آب را تا 12 لیتر بر دقیقه پایین می آورد. 

شیر حمام روکار kwc مدل آوا بنفش

شیر توالت ساختمانی کی دبلیو سی آوا بنفش

در هنگام خرید شیر آفتابه آوا بنفش، باید شلنگ توالت نیز تهیه کنید. در شیر توالت آوا بنفش نیز از کارتریجی با قطر 35 میلی متر استفاده شده است. دستگیره آن نیز به صورت اهرمی کار می کند و فلز تشکیل دهنده آن زاماک می باشد.

شیر توالت کارتریجی kwc مدل آوا بنفش

مشخصات مشترک شیرآلات روکار kwc مدل آوا بنفش

در جدول زیر مشخصات مشترک شیرآلات kwc مدل آوا رنگ بنفش، آورده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری pvd بنفش
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات بهداشتی ساختمانی kwc مدل آوا بنفش و پاسخ به آن ها

در این بخش به پرتکرار ترین سوالات شما در رابطه با شیرآلات کی دبلیو سی مدل آوا رنگ بنفش پاسخ خواهیم داد.

خرید شیرآلات روکار کی دبلیو سی آوا بنفش از کجا امکان پذیر است؟

شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، می توانید خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید. فروشگاه نقشینه در جهت خرید آسان تر شما، در سایت خود مشخصات هر محصول را ذکر کرده است. شما می توانید با مطالعه آن ها شیرآلات مد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت شیرآلات بهداشتی کی دبلیو سی آوا بنفش را از کجا بگیریم؟

برای قیمت گیری شیرآلات نیز می توانید به فروشگاه نقشینه مراجعه کنید. از طریق شماره داده شده، امکان قیمت گیری برای شما فراهم شده است.

02122337945

همچنین می توانید به سایت نقشینه، مراجعه کنید و از آخرین قیمت شیرآلات مطلع شوید.

کیفیت شیرآلات اهرمی kwc مدل آوا رنگ بنفش چگونه است؟

در بدنه شیرآلات آوا کی دبلیو سی رنگ بنفش، از آلیاژ برنج استفاده شده است. لازم به ذکر است که دستگیره این شیرآلات از فلزی به نام زاماک ساخته شده است. این ویژگی سبب افزایش طول عمر این شیرآلات بهداشتی می شود. بدنه از رسوب گیری، زنگ زدگی حفظ می کند.

به منظور بهینه سازی مصرف آب در این شیرآلات از آبفشان و کارتریج استفاده شده است. این قطعات ساخت اروپا و از بهترین کارخانه های تولید کننده این قطعات می باشند. در شیر روشویی از کارتریج 40 میلی متر و در شیر حمام نیز از کارتریج 35 میلی متری استفاده شده است. آبفشان نیز با ترکیب هوا و آب، آب را با فشار بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.

نکته مهم دیگر در کیفیت این شیرآلات گارانتی این قطعات می باشد. kwc شیرآلات آوا رنگ بنفش را به مدت 5 سال گارانتی می کند. خدمات پس از فروش هم برای این شیرآلات در زمان خرید شما فعال می شود. در صورت بروز اشکالات در قطعات و مونتاژ این شیر می توانید به نزدیکترین نمایندگی در شهر خود مراجعه کنید.

کاتالوگ شیرآلات kwc مدل آوا بنفش

کاتالوگ شیرآلات کارتریجی kwc مدل آوا بنفش را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه نقشینه، به روزترین کاتالوگ kwc را در اختیار دارد. با مراجعه به فروشگاه نقشینه، می توانید در خواست این کاتالوگ را داشته باشید.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟