تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

راهنمای خرید شیرآلات kwc

راهنمای خرید شیرآلات kwc

راهنمای خرید شیرآلات kwc

شیرآلات از مهم ترین اجزای آشپزخانه و سرویس بهداشتی به حساب می آید. در مقاله راهنمای خرید شیرآلات kwc به بررسی انواع شیرآلات تولید شده این شرکت می پردازیم.  شیرآلات kwc در فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، با بهترین قیمت به فروش می رسد.

شما با مطالعه این مقاله با انواع شیرآلات بهداشتی kwc آشنا می شوید. مواد مصرفی و کیفیت آن ها را بررسی می کنیم. با انواع شیرآلات تولیدی شرکت kwc مثل شاوری، دو منظوره و انواع روکار و توکار آن آشنا می شویم. 

مشاهده فیلم راهنمای خرید شیرآلات kwc

جهت معرفی انواع شیرآلات kwc، فیلم زیر را حتما مشاهده کنید.

معرفی شرکت kwc

شرکت kwc حدود 140 سال پیش در کشور سوئیس تاسیس شد. در ابتدا این کارخانه مشغول تولید جعبه های موسیقی بوده اما بعدا شروع به تولید شیرآلات بهداشتی کرده است. 

kwc ایران در سال 1363 در شهرک صنعتی کاوه تاسیس شد و در سال 1388 شروع به تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کرد. از مهم ترین اهداف این شرکت صرفه جویی در مصرف آب است. به همین منظور در شیرآلات خود از قطعاتی برای صرفه جویی در مصرف آب استفاده می کند.

شرکت kwc

شرکت کی دبلیو سی امروزه موفق به تولید شیرآلات روکار، توکار، چشمی و هوشمند کرده است. همچنین تولید انواع شیرآلات ظرفشویی و سرویس بهداشتی را نیز در دستور کار خود دارد.

از طریق لینک زیر می توانید با محصولات این شرکت آشنا شوید.

شیرآلات kwc ساخت کجاست؟

شیرآلات ساختمانی کی دبلیو سی در ایران تولید می شوند. همانطور که گفته شد کارخانه kwc در شهرک صنعتی کاوه قرار دارد. در حال حاضر kwc ایران، تنها نماینده این شرکت در خاورمیانه می باشد.

تولید انواع کاربرد های شیرآلات و توجه به کیفیت آن ها سبب شده است تا این شرکت طرفدار زیادی داشته باشد. کی دبلیو سی از شرکت هایی است که بهترین شیرآلات ایرانی را تولید می کند.

آشنایی با انواع شیرآلات بهداشتی و ساختمانی kwc

امروزه شرکت kwc دارای تنوعی از شیرآلات بهداشتی است. این شیرآلات قابل نصب در آشپزخانه و سرویس بهداشتی هستند. انواع شیرآلات ساختمانی kwc عبارت اند از:

 1. شیرآلات آشپزخانه
 2. شیرآلات توالت
 3. شیرآلات حمام
 4. شیرآلات روشویی
 5. ست شیرآلات
 6. شیرهای توکار
 7. شیرهای هوشمند
 8. شیرآلات رنگی

در ادامه به بررسی شیرآلات معرفی شده می پردازیم.

شیرآلات ساختمانی شرکت کی دبلیو سی

شیرآلات آشپزخانه روکار kwc

شرکت کی دبلیو سی، شیرآلات آشپزخانه خود را در مدل و کاربردهای متفاوتی تولید می کند. انواع شیرآلات سینک ظرفشویی عبارت اند از:

 •  آشپزخانه شاوری
 •  ظرفشویی دو منظوره
 • سینک با علمک چرخان

در ادامه به بررسی این موارد می پردازیم.

شیرآلات آشپزخانه شاوری کی دبلیو سی

شیرآلات شاوری در بین خریداران محبوبیت زیادی دارد. با استفاده از این شیر می توانید دسترسی به تمامی نقاط سینک داشته باشید. همچنین امکان شستشو دیس و قابلمه های بسیار بزرگ را نیز برای شما فراهم می کند. 

نحوه کارکرد شیرآلات شاوری به این صورت است که، با استفاده از شلنگی که داخل علم تعبیه شده است، امکان دسترسی به همه نقاط سینک را فراهم می کند. شما با حرکت سردوش علم می توانید از شلنگ استفاده کنید. بعد از اتمام کار نیز با وزنه هایی که داخل این علم کار گذاشته شده است، شلنگ به داخل علم بر می گردد.

شیر آلات آشپزخانه شاوری kwc مدل ایو

شلنگ شیرآلات شاوری حدود 90 سانتی متر طول دارد و قابلیت چرخش 360 را دارد. kwc در رنگ ها و مدل های مختلف شیرآلات شاوری را تولید و به بازار عرضه می کند.

شما می توانید برای خرید شیرآلات شاوری به لینک زیر مراجعه کنید. این صفحه به معرفی مدل ریتا که توسط شرکت کی دبلیو سی، ساخته شده است، اشاره دارد.

شیرآلات ظرفشویی دو منظوره kwc

شیرآلات دو منظوره سلامتی انسان را تضمین می کند. این شیرآلات می توانند به دستگاه تصفیه آب وصل شود. دستگاه آب شیرین کن، از دیگر نام های دستگاه تصفیه آب است. 

شیرآلات دو منظوره kwc دارای 2 خروجی آب هستند. یکی از این خروجی ها برای استفاده آب شهری، و دیگری برای خروج آب تصفیه شده است. همچنین از دو آبفشان در این شیر استفاده شده است.

از دیگر ویژگی های شیرآلات دو منظوره داشتن کارتریج نیم دور است. این قطعه برای چرخش اهرم آب تصفیه شده مورد استفاده است. 

شیرآلات ظرفشویی دو منظوره

مدل زو که در تصویر بالا مشاهده می کنید، از معروف ترین مدل شیرآلات دو منظوره kwc است. برای اطلاع از ویژگی ها و نحوه خرید به صفحه زیر مراجعه کنید.

شیرآلات سینک با علمک چرخان kwc

شیرآلات سینک دارای علم با قابلیت چرخش 360 درجه می باشد. دارای دستگیره اهرمی در سمت راست محصول می باشد. کاربرد این شیر ساده است و شلنگ ندارد. 

این محصول دارای کارتریج با اندازه 35 میلی متری است. این قطعه می تواند میزان جریان آب را کنترل کند. داخل کارتریج یک قطعه اهرم وجود دارد که می تواند میزان شدت جریان آب را کنترل کند. 

شیرآلات ظرفشویی مدل ورونا، از دیگر محصولات تولید شده این شرکت می باشد. در لینک داده به سوالات متداول شما در رابطه با مدل ورونا پاسخ داده شده است.

شیرآلات توالت اهرمی کی دبلیو سی

شیرآلات توالت اهرمی با نام شیر آفتابه نیز شناخته می شود. این شیر با استفاده از شلنگ توالت، آب را در اختیار شما برای استفاده قرار می دهد. 

از ویژگی های این شیر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بدنه از جنس آلیاژ برنج
 2. دارای دستگیره اهرمی از جنس زاماک
 3. آبفشان ساخت کارخانه آلمانی
 4. کارتریج سرامیکی
شیرآلات اهرمی توالت kwc

مدل ورونا، از دیگر مدل های تولید شده شرکت kwc است. این مدل علاوه بر شیر توالت و سرویس بهداشتی دارای شیرآلات مخصوص نصب در آشپزخانه می باشد. همچنین می توانید این شیرآلات را در رنگ های کروم، سفید و مشکی خریداری کنید.

شیرآلات مدل آوا kwc در رنگ های فانتزی تولید شده است. این مدل شامل ست شیرآلات سرویس بهداشتی، نظیر توالت، روشویی و حمام است.

شیرآلات حمام کارتریجی kwc

این شیر قابل نصب در حمام است. آب از طریق دایورتر به علم دوش و سپس آبریز متصل می شود. 

شیرآلات حمام به دلیل اینکه در مجاورت با آب به صورت روزانه قرار دارند، باید از متریالی تشکیل شده باشد که در مدت زمان باعث آسیب رسیدن به شیر نشود. 

شیرآلات حمام kwc مانند روشویی و توالت، دارای بدنه ای ساخته شده با آلیاژ برنج هستند. عملکرد آن به صورت اهرمی است. دارای دستگیره ای از جنس فلز زاماک نیز می باشند.

آبفشان از قطعات استفاده شده می باشد و سبب افزایش فشار آب می شود. قطعه ای از جنس سرامیک، با نام کارتریج نیز در شیرآلات حمام قرار دارد. 

شیرآلات حمام کارتریجی kwc

برای خرید شیرآلات بهداشتی برای حمام و توالت خود، می توانید مدل مایا را ثبت سفارش کنید. از طریق صفحه زیر می توانید با ویژگی های این شیر و نحوه خرید آن آشنا شوید.

شیرآلات روشویی روکار kwc

از شیرآلات روشویی می توانید در حمام و توالت استفاده کنید. در واقع این شیر در کنار کاسه روشویی شما نصب می شود. به شیرآلات روشویی، توکاسه، سرویس بهداشتی نیز گفته می شودد.

اندازه های شیرآلات دستشویی، برای انواع محیط مناسب است. شرکت کی دبلیو سی روشویی خود را در دو اندازه پایه بلند و پایه کوتاه، تولید می کند. دلیل تفاوت در ارتفاع پایه این شیرآلات، متفاوت بودن کاسه های روشویی می باشد. 

شیرآلات روشویی kwc

ویژگی های شیرآلات روشویی kwc به شرح زیر است:

  • آلیاژ برنج به کار رفته در بدنه
  • دارای یک دستگیره اهرمی به جنس زاماک
  • آبفشان در سردوش علم
  • کارتریج از جنس سرامیک

برای خرید شیر روشویی در نوع پایه بلند و پایه کوتاه می توانید مدل متیس را انتخاب کنید. لینک خرید برای این مدل، برای شما گذاشته شده است.

ست شیرآلات اهرمی کی دبلیو سی

ست شیرآلات، شامل تمامی شیر هایی است که در منزل مورد استفاده هستند. این پکیج شامل شیر آشپزخانه، حمام، توالت، روشویی می باشد.

بعضی از مدل های ست شیرآلات، فقط برای نصب در سرویس بهداشتی طراحی شده است. مدل آوا از تولیدات شرکت کی دبلیو سی می باشد. این مدل در رنگ های بسیار متنوعی ساخته شده است. 

در دیگر مدل های تولید شده این شرکت، در ست شیرآلات خود علاوه بر شیرآلات سرویس بهداشتی، شیر ظرفشویی در کاربرد های مختلف وجود دارد.

ست شیرآلات kwc

مدل زو از ست شیرآلات تولید شده شرکت kwc است. این ست شامل شیر ظرفشویی شاوری، دو منظوره، شیر روشویی، حمام و توالت است. همچنین این شیر دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد.

ست شیرآلات سرویس بهداشتی kwc

شیرهای توکار kwc

شیرآلات توکار روی دیوار نصب می شوند. تفاوت آن با شیرآلات روکار، این است که، قطعات آن مثل کارتریج بعد از کندن دیوار، داخل آن نصب می شوند. بقیه قطعات که مورد استفاده هستند روی دیوار نصب می شوند.

معمولا شیرآلات سرویس بهداشتی نظیر، حمام، توالت و روشویی به صورت توکار نیز ساخته می شوند.

هدف از تولید شیرآلات توکار، خلوت کردن و زیباسازی فضای مورد نظر است.

شیرآلات توکار kwc

شیرهای هوشمند kwc

جریان آب در شیرهای هوشمند با حرکت دادن دست در مجاورت سنسور آن برقرار می شود. در واقع سنسور های تعبیه شده در شیرآلات هوشمند دارای اشعه مادون قرمز هستند. همزمان با حرکت دادن دست در این ناحیه جریان آب برقرار می شود. 

زمان جاری بودن آب بر طبق زمان بندی خاصی در این شیرآلات برقرار می شود. به همین دلیل بسیار در بهینه سازی مصرف آب موثر هستند. شیرآلات هوشمند باعث صرفه جویی 30 تا 40 درصدی می شوند.

شرکت کی دبلیو سی، شیرآلات هوشمند را در کاربرد شیر روشویی تولید می کند. از این محصول می توانید در مکان های عمومی استفاده کنید. بدین صورت علاوه بر صرفه جویی، بهداشت محیط نیز حفظ می شود.

شیرآلات هوشمند kwc

شیرآلات رنگی کی دبلیو سی

در تولید شیرآلات، از آبکاری در سطح خارجی استفاده می شود. شرکت kwc از آبکاری pvd یا تحت خلا استفاده می کند. 

pvd اختصار کلمه Physical vapor deposition به معنی انباشت بخار فیزیکی می باشد. در واقع در این روش از مواد پوشاننده بخار تولید می شود و در خلا و تحت دمای پایین متراکم سازی انجام می شود. در این روش لایه ای نازک از فلزات مقاوم در سطح شیر ایجاد می شود.

از ویژگی های روش pvd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. جلوگیری از رسوب در بدنه شیر
 2. مقاومت عالی در دمای بالا
 3. ایجاد خاصیت آنتی باکتریال، ضد باکتری و میکروبی
 4. جلوگیری از ایجاد خط و خش

در کل آبکاری سبب می شود تا بدنه شیر دوام بالاتری پیدا کند.

شیرآلات رنگی kwc

شرکت kwc آبکاری محصولات خود را با رنگ های متنوعی ایجاد می کند. رنگ هایی مثل آبی، قرمز، سبز و بنفش و سایر رنگ های فانتزی توسط شرکت kwc تولید و به بازار عرضه می شود.

از مدل های تولید شده شرکت kwc مدل آوا است. این مدل با کاربرد شیرآلات سرویس بهداشتی تولید می شود. دارای رنگ بندی آبی، قرمز، زرد، سبز و رنگ های متنوع دیگری است که محیط مورد استفاده شما را خاص می کند.

شیرآلات رنگی kwc

مزایای شیرآلات کی دبلیو سی

شرکت kwc ایران، همواره به کیفیت متریال و قطعات استفاده شده در شیرآلات خود اهمیت می دهد. به همین منظور این شرکت سعی کرده تا از آخرین استاندارد های روز دنیا در تولیدات خود استفاده کند.

در جدول زیر برخی از ویژگی هایی که در این شیرآلات استفاده شده، آورده شده است. این مشخصات در بین شیرآلات kwc مشترک می باشد.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری pvd
کارتریج سرامیکی
آبفشان سیلیکونی
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

آبکاری شیرآلات kwc در بین مدل های مختلف متفاوت است. همانطور که می دانید، آبکاری فرایندی است که می تواند بر رنگ و ظاهر شیرآلات تاثیر گذار باشد. بعضی از شیرآلات kwc با رنگ های متفاوتی آبکاری شده اند. این موضوع به شما در خرید شیرآلات مطابق با سلیقه و رنگ مورد نظر شما کمک می کند.

آبکاری شیرآلات کی دبلیو سی

از مزایای دیگر آبکاری می توان به جلوگیری از ایجاد رسوبات آب، اشاره کرد. همچنین لکه آب و اثر انگشت در این شیر باقی نمی ماند.

کارتریج قطعه است که به تنظیم جریان آب کمک می کند. این قطعه دارای دو سطح سرامیکی جهت حرکت راحت اهرم است.

آبفشان از دیگر قطعاتی است، که در شیرآلات استفاده می شود. این قطعه در علم شیر قرار دارد و آب و هوا را با هم مخلوط می کند. این امر سبب پاشش آب به صورت پودری و همچنین افزایش فشار آب می شود.

آبفشان و کارتریج شیرآلات kwc

شرکت kwc برای دستگیره های شیر های تولید شده خود، از عملکرد اهرمی استفاده می کند. در این شیرآلات، به جای استفاده از دو دستگیره که به صورت پیچی سبب قطع و وصل شدن جریان آب می شود، از یک دستگیره اهرمی استفاده می کند.

این دستگیره از فلز زاماک ساخته شده است. زاماک، از ساییده شدن و یا خوردگی ناشی از استفاده مکرر و روزانه جلوگیری می کند.

دستگیره شیرآلات اهرمی kwc

از ویژگی های دیگر می توانیم به آلیاژ برنج اشاره کنیم. این آلیاژ در ساخت بدنه شیرآلات kwc به کار رفته است. آلیاژ برنج، سبب می شود تا بدنه شیر از خطرات دمای بالا در امان باشد. همچنین به دلیل جلوگیری از زنگ زدگی و اکسید شدن، سبب افزایش طول عمر محصول می شود.

آلیاژ برنج شیرآلات kwc

کیفیت شیرآلات kwc

از مهم ترین اهداف شرکت کی دبلیو سی، می توان به صرفه جویی در مصرف آب، اشاره کرد. این شرکت در تلاش است با استفاده از قطعات و متریال های روز دنیا، به این امر تحقق بخشد. 

به همین منظور، شرکت kwc از بهترین مواد و قطعات برای تولید شیرآلات خود استفاده می کند. این مواد به صورت دقیق اندازه گیری و از بهترین تامین کنندگان داخلی و خارجی تهیه می شوند. 

تمامی محصولات تولید شده، مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا هستند و سلامت بهداشت مصرف کنندگان را تضمین می کند. به همین منظور این شرکت برای اطمینان خاطر شما از کیفیت محصولات، گارانتی و خدمات پس از فروش در نظر گرفته است.

در مقاله راهنمای خرید شیرآلات، به صورت کامل به بررسی قطعات و متریال استفاده شده در شیرآلات پرداخته شده است. 

گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت کی دبلیو سی

همانطور که اشاره شد، شرکت kwc برای تضمین کیفیت و اطمینان خاطر خریداران، گارانتی برای شیرآلات خود در نظر گرفته است. گارانتی محصولات شرکت کی دبلیو سی به مدت 5 سال است. 

همزمان با خرید محصولات این شرکت، گارانتی برای شما فعال می شود. توجه داشته باشید، در هنگام خرید کارت گارانتی خود را دریافت کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش شیرآلات kwc

گارانتی شامل ایرادات ناشی از قطعات و مونتاژ محصول، در صورت استفاده صحیح می باشد. بنابراین بهتر است که برای نصب، تعویض و یا تعمیر قطعات به سرویس کاران مجاز این شرکت، مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش نیز همزمان با خرید و گارانتی برای شما فعال می شود. شما می توانید برای بهره مندی از خدمات پس از فروش، به سرویس کاران شرکت kwc در شهر خود مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره شیرآلات kwc و پاسخ به آن ها

در این بخش به پر تکرار ترین سوالات شما در رابطه با شیرآلات کی دبلیو سی، پاسخ داده شده است. با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی شیرآلات kwc، چگونه امکان پذیر است؟

امروزه می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود، حتی شیرآلات را به صورت آنلاین خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، شرایطی را برای شما فراهم کرده است که بتوانید شیرآلات مورد نیاز منزل خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

لیست قیمت شیرآلات kwc را از کجا بگیریم؟

برای گرفتن قیمت می توانید به سایت فروشگاه نقشینه مراجعه کنید. در این سایت آخرین قیمت محصولات گذاشته می شود.

فروشگاه نقشینه امکان قیمت گیری تلفنی را برای شما فراهم کرده است. به همین منظور برای گرفتن قیمت به روز، با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

02122337953

02122337945

کاتالوگ شیرآلات کی دبلیو سی را از کجا می توان تهیه کرد؟

آخرین مدل های تولید شده، خصوصیات و انواع رنگ بندی شیرآلات kwc به همراه مدل های قدیمی آن ها در کاتالوگ جمع آوری شده است. با مراجعه به فروشگاه نقشینه می توانید کاتالوگ شیرآلات را دریافت کنید.

راهنمای خرید شیرآلات kwc

خلاصه ای از مطالب راهنمای خرید شیرآلات کی دبلیو سی

در این مقاله با راهنمای خرید شیرآلات kwc آشنا شدید. در ابتدا به معرفی شرکت kwc پرداختیم. بررسی کردیم که محصولات تولید شده این شرکت، ساخت کجا هستند. 

دفتر فروش شیرآلات، فروشگاه نقشینه را معرفی کردیم. با انواع مدل های شیرآلات بهداشتی kwc آشنا شدیم. همچنین به بررسی انواع شیرآلات آشپزخانه و دیگر مدل ها و همچنین ویژگی های آن ها پرداختیم.

مزایای شیرآلات و ویژگی های مشترک آن ها را بررسی کردیم. به بررسی کیفیت آن ها و مدت زمان گارانتی پرداختیم. 

همچنین برای خرید و قیمت گیری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دادیم. سپس به سوالات متداول شما درباره شیرآلات kwc پاسخ دادیم.

سبد خرید
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟