تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات KWC مدل آوا آبی

شیرآلات KWC در مدل ها و رنگ های مختلفی تولید می شود. مدل آوا از تولیدات شرکت کی دبلیو سی است. اگر قصد دارید فقط برای سرویس بهداشتی خود شیرآلات تهیه کنید، مدل آوا برند kwc می تواند گزینه خوبی باشد. شیرآلات مدل آوا در رنگ های مختلف فانتزی تولید می شود. شیرآلات کی دبلیو سی دارای 5 سال گارانتی هستند. 

معرفی شرکت KWC

تاسیس شرکت کی دبلیو سی در اروپا و در کشور سوئیس بوده است. در سال 1363 شرکت کی دبلیو سی تحت لیسانس شرکت سوئیسی کارخانه خود را تاسیس کرد. این کارخانه در سال 1380 به بهره برداری رسید. 

هدف شرکت کی دبلیو سی تولید شیرآلات بهداشتی و ساختمانی با هدف نیاز مصرف کنندگان می باشد. همچنین این شرکت در نظر داشته تا با حل بحران آب با تولید شیرآلات در این زمینه نقش موثری را داشته باشد. 

این شرکت در حال حاضر به تولید انواع شیرآلات روکار، توکار، چشمی، لمسی و شیرآلات ترموستاتیک مشغول است.

برای دیدن دیگر مدل های شیرآلات کی دبلیو سی لینک زیر را کلیک کنید.

شیرآلات روکار کی دبلیو سی مدل آوا آبی

شیرآلات بهداشتی ساختمانی kwc مدل آوا مخصوص استفاده در سرویس بهداشتی یعنی حمام و توالت طراحی و تولید شده اند. این شیرآلات در رنگ هایی مثل نارنجی و سبز و دیگر رنگ های فانتزی تولید شده است. در این صفحه به شیرآلات kwc آوا رنگ آبی پرداخته شده است. این شیرآلات عبارت اند از:

  • شیر روشویی پایه کوتاه
  • شیر روشویی پایه بلند
  • شیر حمام
  • شیر توالت

شیر روشویی پایه کوتاه اهرمی kwc آوا آبی

از شیر روشویی می توان در سرویس بهداشتی، حمام و توالت، استفاده کرد. این شیر دارای علم ثابت و بدنه ای ساخته شده با آلیاژ برنج است. دستگیره آن نیز در وسط تعبیه شده است. کارکرد این دستگیره به صورت اهرمی می باشد. با حرکت دادن دستگیره می توانید دما و جریان اب را تنظیم کنید. جنس دستگیره از زاماک است.

شیر روشویی پایه کوتاه kwc مدل آوا آبی

شیر روشویی پایه بلند بهداشتی کی دبلیو سی آوا آبی

تفاوت ظاهری این شیر روشویی فقط در ارتفاع علم یا پایه آن می باشد. شیر روشویی پایه بلند آوا آبی، دارای دارای شلنگ پیسوار است. همچنین جهت بهینه سازی مصرف آب در علم آن آبفشان نصب شده است. علاوه بر بهبود میزان خروج آب فشار را با فشار نیز پخش می کند. این خصوصیات در نوع پایه کوتاه آن نیز وجود دارد.

شیر روشویی پایه بلند kwc مدل آوا آبی

شیر حمام روکار kwc مدل آوا آبی

این شیر به صورت روکار نصب می شود. کارتریج با قطر 35 میلی متری در این شیر تعبیه شده است. این کارتریج یا مغذی از جنس سرامیک و ساخت شرکت sedal است. کارتریج 35 میلی متری میزان خروجی آب را تا حد ممکن پایین می آورد. همچنین آبفشان سیلیکونی نیز در ساخت آن استفاده شده است. 

شیر حمام kwc مدل آوا آبی

شیر توالت ساختمانی کی دبلیو سی مدل آوا آبی

دستگیره شیر آفتابه آوا آبی نیز همانند شیر روشویی این ست به صورت اهرمی می باشد. زاماک آلیاژی است که در ساخت دستگیره اهرمی این شیر استفاده شده است. میزان خروجی آب در این شیر با اسفاده از کارتریج که در آن نصب شده است به میزان 12 لیتر در دقیقه می باشد.

شیر توالت kwc مدل آوا آبی

مشخصات مشترک شیرآلات اهرمی kwc مدل آوا آبی

در جدول زیر مشخصات مشترک شیرآلات البرز روز مدل آوا آبی آورده شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری pvd آبی
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات بهداشتی ساختمانی kwc مدل آوا آبی و پاسخ به آن ها

در این بخش به مهم ترین سوالات شما در رابطه با شیرآلات kwc مدل آوا رنگ آبی پاسخ می دهیم.

کیفیت شیرآلات روکار کی دبلیو سی مدل آوا رنگ آبی چگونه است؟

شرکت کی دبلیو سی همواره هدف بهینه سازی مصرف آب را دنبال می کند. به همین منظور از کارتریج های با کیفیت و قطر کم در شیرآلات خود استفاده می کند. در شیر روشویی کارتریج 40 میلی متری و در شیر حمام و توالت 35 میلی متری است. این کارتریج ها در ساخت شرکت SEDAL است. همچنین آفشان NEOPERL نیز در علم آن ها استفاده شده است. 

به منظور اطمینان شما از کیفیت شیرآلات نیز 5 سال گارانتی به همراه خدمات پس از فروش برای شما در نظر گرفته شده است. در واقع این گارانتی برای قطعات و مراحل مونتاژ آن می باشد. شما م یتوانید از طریف سرویس کاران و نمایندگانی از kwc که در هر شهر وجود دارد، مشکلات خود را درمیان بگذارید ووو بعد از ارسال کارشناس و بررسی از این خدمات بهره مند شوید.

خرید شیرآلات اهرمی kwc آوا آبی از کدام نمایندگی ها امکان پذیر می باشد؟

نماینده معتبر شرکت کی دبلیو سی، فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه می باشد. این مجموعه دارای تنوعی بسیار از شیرآلات kwc می باشد. همچنین نقشینه سعی کرده است تا خرید آنلاین راحت و با اطمینانی را تجربه کنید. به همین منظور، در تمامی صفحات محصول خود به توضیح در رابطه با خصوصیات شیرآلات پرداخته است. در این صورت می توانید شیرآلات بهداشتی مورد نظر خود را خریداری کنید. 

همچنین می توانید به آدرس این مجموعه مراجعه کنید . خرید خود را انجام دهید. این امکان در خرید حضوری فراهم است تا شما این شیرآلات را از نزدیک ببنید و در هنگام خرید محصول را تحویل بگیرید.

کاتالوگ شیرآلات kwc مدل آوا رنگ آبی

کاتالوگ شیرآلات بهداشتی kwc مدل آوا آبی را از کجا تهیه کنیم؟

با توجه به اینکه فروشگاه نقشینه، نماینده رسمی شرکت کی دبلیو سی است، آخرین کاتالوگ این شرکت را نیز دارد. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه، این کاتالوگ را از متخصصان ما درخواست کنید.

قیمت شیرآلات ساختمانی کی دبلیو سی آوا آبی را از کجا بگیریم؟

با توجه به نوسانات قیمت در بازار، توصیه می شود تا قبل از خرید از قیمت شیرالات بهداشتی کی دبلیو سی اطمینان حاصل کنید. می توانید با شماره 02122337945 تماس بگیرید. در این صورت از آخرین قیمت شیرآلات kwc اطمینان حاصل می کنید. با کراجعه به سایت فروش آنلاین شیرآلات کی دبلیو سی، یعنی سایت نقشینه، از قیمت شیرآلات اطلاع پیدا می کنید.

سبد خرید

ورود

اکانت ندارید ؟