تماس با فروشگاه اینترنتی نقشینه : 02122337753 
تماس با ما : 02122337753

شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ کروم

شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ رنگ کروم، از شیرآلات بهداشتی تولید شده شرکت البرز روز می باشد. طراحی ظاهری آن منحصر به شرکت البرز روز است و توسط طراحان این مجموعه تولید شده است. شرکت البرز روز این شیرآلات را با 5 سال گارانتی و خدمات پس از فروش، تولید و عرضه می کند.

در ادامه شما را با انواع شیرآلات مدل پرستیژ کروم، آشنا خواهیم کرد.

چنانچه قصد دارید تا از دیگر رنگ های شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ اطلاع یابید، لینک زیر را فشار دهید.

معرفی شرکت البرز روز

شیرآلات بهداشتی البرز روز با از سال 1386 با راه انداری خط تولید این شرکت، به بازار عرضه می شود. البرز روز با هدف کم کردن تقاضا برای شیرآلات خارجی در بازار و تولید ملی، شروع به تولید محصولات خود کرده است. به همین منظور، تحقیقات فراوانی را در این زمینه انجام داده است، همچنین با وجود موفقیت های بسیار و دریافت گواهی نامه از ایران و جهان، همچنان اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا می دهد.

انواع شیرآلات بهداشتی البرز روز مدل پرستیژ کروم

در این قسمت، شما را با انواع شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ کروم، آشنا خواهیم کرد.

  • شیر سینک ظرفشویی
  • شیر توالت
  • شیر حمام
  • شیر روشویی
  • ست شیرآلات

شیر ظرفشویی اهرمی البرز روز مدل پرستیژ کروم

بدنه شیر ظرفشویی البرز روز پرستیژ کروم، از آلیاژ برنج ساخته شده است. این آلیاژ در برابر گرما و ضربه مقاوم است. در نتیجه طول عمر محصول را بالا می برد. شما می توانید این شیر را در سینک یا کنار آن نصب کنید و اعمال مربوط به آشپزخانه را انجام دهید.

شیر سینک ظرفشویی البرز روز مدل پرستیژ کروم

شیر توالت بهداشتی البرز روز مدل پرستیژ کروم

این شیر آب را از طریق شلنگ توالت هدایت می کند. در هنگام خرید باید شلنگ توالت تهیه شود. آبکاری بدنه آن نیکل کروم است. رنگ کروم بدنه با انواع رنگ بندی ها و دکوراسیون ها هماهنگ می شود. همچنین این رنگ طرفدار بسیاری دارد.

شیر حمام ساختمانی البرز روز مدل پرستیژ کروم

کارتریج استفاده شده در این محصول، استاندارد است. کارتریج به وسیله یک اهرم، به تنظیم دما و فشار آب می پردازد. همانطور که از اسمش پیدا است، در حمام نصب می شود. این شیر آب را به وسیله علم به آبریز متصل می کند. در هنگام خرید شیر حمام می توانید علم دوش آن را نیز خریداری کنید. 

شیر دستشویی ثابت البرز روز مدل پرستیژ کروم

به شیر روشویی، شیر دستشویی یا شیر توکاسه نیز می گویند. این شیر در سرویس بهداشتی یعنی حمام یا دستشویی نصب می شود. به طور کلی در هر محیطی که کاسه روشویی نصب می شود؛ می توان استفاده کرد. علم این شیر ثابت است. 

ست شیرآلات اهرمی البرز روز مدل پرستیژ کروم

منظور از اهرمی، مدل ساخت دستگیره های شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ رنگ کروم، می باشد. در ساخت این شیرآلات از یک دستگیره استفاده شده است. با استفاده از آن دستگیره می توانید همزمان دمای آب و فشار آب را کنترل کنید. این کار فناوری فضای بیشتری را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

ست شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ کروم

مشخصات مشترک شیرآلات ساختمانی البرز روز مدل پرستیژ کروم

در جدول زیر ویژگی های شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ کروم، ذکر شده است.

مشخصه مقدار
نوع آبکاری آبکاری نیکل کروم
کارتریج استاندارد
گارانتی 5 ساله
نوع دستگیره اهرمی
جنس بدنه آلیاژ برنج

سوالات متداول مشتریان درباره شیرآلات اهرمی البرز روز مدل پرستیژ کروم و پاسخ به آن ها

در این بخش، پاسخ بیشترین سوالاتی که از ما پرسیده می شود، جواب داده شده است.

کیفیت شیرآلات بهداشتی البرز روز پرستیژ کروم چگونه است؟

در ساخت بدنه و دستگیره از آلیاژ برنج و زاماک استفاده شده است. ترکیبات این آلیاژ با هم و کنار هم قرار گرفتن آن ها، باعث شده است تا بتوانید در مدت زمان زیادی از شیرآلات البرز روز پرستیژ کروم استفاده کنید، بدون آن که نگران خراب شدن و یا آسیب به بدنه محصول باشید. قطعاتی که در ساخت این محصول استفاده شده است، با دقت هرچه تمام تر انتخاب شده اند. 

شرکت البرز روز شیرآلات خود را آزمایش می کند. بعد از تولیدات، این شیرآلات مورد آزمایش قرار می گیرند تا از نظر سلامتی و کیفیت محصولات، تست شوند. از دیگر گواهی کیفیت محصولات، داشتن ضمانت و خدمات پس از فروش می باشد. 

کاتالوگ شیرآلات البرز روز مدل پرستیژ کروم

کاتالوگ شیرآلات اهرمی البرز روز مدل پرستیژ کروم را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه نقشینه دارای نمایندگی رسمی شیرآلات البرز روز است. بنابراین این مجموعه آخرین کاتالوگ شرکت را دارا می باشد. شما می توانید در هنگام خرید، درخواست کاتالوگ محصولات را از ما داشته باشید.

خرید شیرآلات بهداشتی ساختمانی البرز روز پرستیژ کروم از کدام نمایندگی ها مطمئن تر می باشد؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات ساختمانی نقشینه، از معتبر ترین نمایندگان برای فروش شیرآلات البرز روز است. شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی خرید خود را انجام دهید. در سایت این شرکت برای خرید آسان شما، ویژگی های شیرآلات شرح داده شده است. شما قبل از خرید می توانید این توضیحات را مطالعه کنید و سپس ثبت سفارش خود را انجام دهید.

لیست قیمت شیرآلات البرز روز مارک پرستیژ کروم را از کجا بگیریم؟

فروشگاه نقشینه، همواره سعی می کند تا بهترین راه را برای قیمت گیری و خرید در دسترس شما قرار دهد. به همین منظور شما می توانید از طریق تماس با شماره 02122337945 از قیمت به روز شیرآلات البرز روز پرستیژ کروم، اطلاع پیدا کنید. همچنین می توانید به آدرس فروشگاه مراجعه کرده و به صورت حضوری قیمت ها را پرس و جو کنید؛ همزمان شیرآلات را از نزدیک ببنید و خرید را انجام دهید. در سایت اینترنتی شیرآلات مجموعه نقشینه، آخرین قیمت ها نیز برای شما گذاشته شده است.

سبد خرید

ورود

اکانت ندارید ؟